Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити 10 клас

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 89

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Зараз школа вимагає від учнів набагато більше ніж раніше, але і допомога у навчанні значно більша. Підручники з предметів мають схожий вигляд, а от багатий вибір супутньої літератури є насправді хорошою підмогою. Щоб розібратись у необхідності допоміжних друкованих буклетів, розглянемо деякі предмети:

 

•  Щоб практичні роботи біологія 10 клас не здавались тяжкими, слід опрацювати зошит з біології 10 клас уважно. Складні, але й цікаві теми очікують дітей цього року. Короткі нариси історії розвитку біології. Інформація про видатних вчених – біологів України. Методи біологічних досліджень, структурні рівні організації живої матерії і основні властивості організмів, біологія 10 клас зошит, допоможе зрозуміти кожному.

 

•  Складна наука та дуже важлива, тому і зошит з фізики 10 клас не найлегший до сприйняття. Тільки доклавши зусиль, школяр знатиме усе про кінематику, динаміку, релятивістську механіку, властивості газів, рідин і твердих тіл. Осягнені будуть основи термодинаміки та інше. Для уважних хлопців і дівчат, фізика 10 клас контрольні роботи, не складуть труднощів.

 

•  Вивчити різні країни та їх економічний стан, допоможе зошит з географії 10 клас, з широкою програмою. Це політична карта світу, населення світу, взаємодія суспільства і природи, світові природні ресурси і господарство. Познайомляться юнаки із глобальними проблемами людства, регіональною географією. Досконалі знання, допоможуть отримати практичні роботи географія 10 клас, по країнам Центральної та Східної Європи, Північної та Центральної Азії.

 

• Щоб завдання що має зошит з хімії 10 клас було легким, треба з уважністю вивчати підручник. Почнеться рік з повторення питань курсу основної школи, а далі заглибитися доведеться у металічні та не металічні елементи, їх сполуки. Розкриті будуть лише 2 теми, та дуже широко і докладно. Загалом, молоді люди мають бути зацікавленими, щоб навчатись добре. Саме у цьому й допомагає додаткова література.

 

•  Функції, рівняння і нерівності, степеневі та тригонометричні функції, вивчатиме алгебра 10 клас, контрольні роботи досить непрості очікують школярів, але можливі до розв'язання. Не варто недооцінювати свої можливості, або можливості своєї дитини. Вся програма, що була стверджена міністерством освіти, не є надто складною.

 

•  Щоб геометрія, контрольні роботи 10 клас зокрема, були простими для учнів, необхідно старання та уважність. Багато складних питань доведеться розв'язати на даному етапі шкільного життя. Систематизація та узагальнення фактів, методів планіметрії, вступ до стереометрії, взаємне розміщення прямих у просторі, прямої і площини - це лише початок. Далі: взаємне розміщення площин, перпендикулярність прямих та площин, кути, відстані - у просторі, узагальнення та систематизація вивченого.

 

Багато років тому, батьки також осягали усі ці науки, які зараз їм можуть здаватись надто складними, та це просто звична шкільна програма. Наша література вирішить усі ваші питання, розв'яже найскладніші задачі.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України