• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Зошити з читання 1 клас

9 шт.

на сторінці

9 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Відомо, що дитині, яка гарно вміє читати, буде легше навчатися в школі. Це стосується не тільки читання, а й усіх інших предметів. Читаючий учень матиме змогу швидше знайомитися із завданнями і виконувати більше вправ на уроці. Він зможе без допомоги дорослих пізнавати світ, розширювати свій словниковий запас, набиратися розуму. Саме тому читання є однією з важливих дисциплін у першому класі.

Для того, щоб діти швидше освоїлися у світі букв, слів та речень, потрібні надійні помічники. Крім книг, для закріплення знань, необхідно купити зошити з читання для 1 класу за новою програмою.

Полички нашого інтернет-магазину постійно поповнюються новинками навчальної літератури з читання. Тому у нас ви обов’язково знайдете необхідний посібник.

В школах, де малюки навчаються за «Букварем» Захарійчук вчитель пропонує батькам обов’язково придбати робочі зошити з читання 1 клас Бацула. Вони повністю відповідають матеріалам підручника й дуже зручні у використанні. Виконуючи вправи першокласники закріплюють знання, отримані з підручника, вчаться ділити слова на склади, робити їх звуковий аналіз, тренуються в складанні речень, невеликих розповідей, казок.

Користувачам «Букварика» Вашуленка слід придбати й робочий зошит з читання 1 клас Вашуленко, нова програма. Цей чудовий посібник має дуже гарне художнє оформлення, що з першого погляду зацікавлює першокласників. Завдяки роботі в зошиті здійснюється диференційований підхід до навчання грамоти маленьких школярів. Всі вправи відповідають віку дітей. Виконуючи їх, вони розвивають своє мовлення, мислення, логіку. Посібник поєднує різноманітні види діяльності. Завдяки його зручній структурі малюки не встигають втомлюватись.

До «Букваря» Вашуленка також чудово підійде зошит з читання 1 клас автора Цепової І.В. Тому перш ніж придбати будь який посібник, обов’язково порадьтесь з вчителькою.

Дітлахам, які вже вивчили букви, допоможе вдосконалити свої читацькі навички «Зошит з читання і розвитку мовлення» Джемула. Цей чудо-посібник містить безліч цікавих казок, оповідань, загадок, прислів’їв, ігор, творчих вправ, які допоможуть дитині полюбити уроки читання. Видається російською та українською мовами.

Дітям, які працюють з «Читанкою», слід використовувати на уроках «Зошит з читання» Науменко, який підходить саме до цього підручника. «Букварь» Рудякова, Фролової, який відповідає новій програмі навчання, теж повинен доповнюватися відповідним робочим зошитом. Він буде корисний дітям з російською мовою викладання. Завдяки йому діти навчаться складати речення за малюнками, проводити звуковий аналіз слів. Спеціально розроблені вправи дозволять шестирічним першокласникам вдосконалити свої навички читання. Обов’язково завітайте в «Буклетку». У нас є зошити до будь якого підручника.

Відгуки про товар

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України