• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Прописи 1 клас

Позиції 1 з 12 з 97

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 97

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

1 клас стає для всіх дітлахів першою сходинкою у світ знань. Та для того, щоб упевнено йти по цьому шляху, потрібно пізнати свою мову - навчитися писати, читати, говорити. Якщо у вашому домі з’явився маленький школяр, дуже скоро вам доведеться купити зошити українська мова 1 клас оновлена програма. Бо, ніякі знання без практичного застосування не матимуть жодного сенсу.

Магазин «Буклетка» пропонує ряд посібників за програмою Нова українська школа, які допоможуть першокласнику легко оволодіти навичками письма, грамоти, та розвинуть мовлення.

Користується популярністю «Навчання грамоти» 1 клас Вашуленко в 2 частинах, розроблений для дітей, у яких знайомство з Букварем ще попереду. В посібнику містяться вправи на розвиток дрібної моторики першокласника, які включають в себе штрихування, обведення зразка, копіювання елементів, розфарбовування. Завдяки завданням в цьому зошиті вчитель зможе визначити, яка рука в дитини є головною.

Важливим і необхідним додатком до прописів «Мій перший зошит» є зошит з письма 1 клас Цепова І.В., Звіркова Н.В. «Мої перші літери». В ньому малюки можуть вправлятися у написанні всіх літер українського алфавіту. Ігровий формат посібника робить виконання вправ цікавим. Малюк, думаючи, що він грається, насправді поступово тренує свою руку .

Робочий зошит з письма 1 клас Захарійчук «Першокласні прописи» стане надійним помічником до «Букваря», укладеного авторами Захарійчук, Науменко. Завдяки роботі в ньому дитина зможе навчитися каліграфічно писати букви. Крім цього посібник містить вправи з читання та розвитку мовлення, що допоможуть навчитися складати речення за схемами, робити звуковий аналіз слів. Не забудьте також купити зошит навчання грамоти 1 клас «Прописи» автора Сапун Г., або «Прописи» Тарановської С. Обидва посібники з друкованою основою відповідають новій навчальній програмі і можуть використовуватися, як додаток до «Букваря» Вашуленка. Вони стануть допомогою як першокласникам, так і вчителям та батькам.

Для того, щоб вдосконалювати навички, отримані в букварний період, дитині знадобиться зошит з розвитку мовлення 1 клас за оновленою програмою . Він містить дуже багато ілюстрованого матеріалу, ретельно підібраного за змістом до навчальних тем. Використовуючи картинки, діти навчаться складати розповіді, будувати логічні ланцюжки, тощо. Також у ньому є цікаві вправи, хвилинки каліграфії, завдання на творчість. Зошит допоможе першокласнику підготуватися до початку вивчення української мови в наступному році.

Буклетка пропонує також багато прописів на російській мові. Це такі , як «Мои первые буквы», «Прописи», «Прописи с калькой для левшей», «Соловушка», «Букварёнок» та ін. Завдяки цим зошитам першокласники можуть вивчити правила написання літер російського алфавіту, розвинути своє образне мислення, навчитися висловлювати думки російською.

Відгуки про товар
  1. Велике дякую колективу "bookletka.com"! Приємні консультанти, знижки, терміни відправки...
    20 черв. 2015, Ілона
  2. Заказывали прописи оптом на несколько групп детского садика, получили хорошую скидку. Правда поставка задержалась на несколько дней, так как нужного нам количества не оказалось на складе. В целом остались довольны работой интернет-магазина. Спасибо!
    10 черв. 2015, Воропай Ирина

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України