Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Музичне мистецтво 1 клас Зошити

13 шт.

на сторінці

13 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Музичне мистецтво – одна з важливих шкільних навчальних дисциплін. В сучасних школах діє спеціально розроблена програма з музики. Завдяки її тематичній побудові, послідовно вивчається не тільки музична культура, ай її зв’язок з усіма іншими видами мистецтва.

Згідно чинної програми був розроблений підручник з музики. Він містить весь річний музичний репертуар, поняття та терміни, які рекомендовані Міністерством освіти для вивчення в 1 класі.

Але в сучасній школі дитині одного підручника недостатньо. Щоб навчання приносило максимальну користь, необхідно купити зошит з музики 1 клас. Є декілька варіантів таких зошитів. Кожен з них містить цікаві вправи, які дозволяють дітям засвоїти вивчений матеріал. Завдяки роботі в зошиті змінюється вид діяльності на уроці, що не дозволяє першокласникам зморюватись.

Гарним посібником з музики є робочий зошит Музичне мистецтво 1 клас Аристова Л.С. Він розроблений таким чином, щоб вирішуючи цікаві завдання, дитина могла засвоїти основні поняття, передбачені програмою з музики для 1 класу: нота, скрипковий ключ, музичний звук, ритм, фраза, та ін. Весь матеріал в зошиті чітко відповідає темам в підручнику. Завдяки виконанню письмових завдань першокласник закріпить знання, отримані на уроці. Музичне мистецтво 1 клас - робочий зошит, який не тільки урізноманітнить кожен урок, а й допоможе закріпити навички з інших дисциплін – письма, математики, логіки, читання.

Безцінним помічником у освоєнні світу музики є робочий зошит з музичного мистецтва 1 клас Хлєбникова Л.О. видавництва «Ранок». В ньому знайшли місце поспівки та пісні, різноманітні музичні ігри та завдання, а також словник найпоширеніших музичних термінів. Посібник сприятиме розвитку слуху, вдосконаленню почуття ритму, артистизму. Робочі зошити з музики можна придбати в «Буклетці". Ціна вас приємно здивує.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України