Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Музичне мистецтво 1 клас Зошити

16 шт.

на сторінці

16 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Музичне мистецтво – одна з важливих шкільних навчальних дисциплін. В сучасних школах діє спеціально розроблена програма з музики. Завдяки її тематичній побудові, послідовно вивчається не тільки музична культура, ай її зв’язок з усіма іншими видами мистецтва.

Згідно чинної програми був розроблений підручник з музики. Він містить весь річний музичний репертуар, поняття та терміни, які рекомендовані Міністерством освіти для вивчення в 1 класі.

Але в сучасній школі дитині одного підручника недостатньо. Щоб навчання приносило максимальну користь, необхідно купити зошит з музики 1 клас. Є декілька варіантів таких зошитів. Кожен з них містить цікаві вправи, які дозволяють дітям засвоїти вивчений матеріал. Завдяки роботі в зошиті змінюється вид діяльності на уроці, що не дозволяє першокласникам зморюватись.

Гарним посібником з музики є робочий зошит Музичне мистецтво 1 клас Аристова Л.С. Він розроблений таким чином, щоб вирішуючи цікаві завдання, дитина могла засвоїти основні поняття, передбачені програмою з музики для 1 класу: нота, скрипковий ключ, музичний звук, ритм, фраза, та ін. Весь матеріал в зошиті чітко відповідає темам в підручнику. Завдяки виконанню письмових завдань першокласник закріпить знання, отримані на уроці. Музичне мистецтво 1 клас - робочий зошит, який не тільки урізноманітнить кожен урок, а й допоможе закріпити навички з інших дисциплін – письма, математики, логіки, читання.

Безцінним помічником у освоєнні світу музики є робочий зошит з музичного мистецтва 1 клас Хлєбникова Л.О. видавництва «Ранок». В ньому знайшли місце поспівки та пісні, різноманітні музичні ігри та завдання, а також словник найпоширеніших музичних термінів. Посібник сприятиме розвитку слуху, вдосконаленню почуття ритму, артистизму. Робочі зошити з музики можна придбати в «Буклетці". Ціна вас приємно здивує.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України