• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Математика 1 клас Зошити

Позиції 1 з 12 з 58

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 58

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Математика – складний і багатогранний предмет, опанувати який іноді не під силу старшим школярам, не говорячи вже про тих, хто вперше сів за парти та тільки розпочинає свій тернистий шлях до знань. Щоб спростити цей процес, зробити його цікавим та захоплюючим, краще всього купити зошити з математики 1 клас за оновленою програмою, які підійдуть до відповідного підручника.

Для тих, хто працює з посібниками під редакцією авторського колективу Оляницька, Рівкінд, створено додатковий зошит 1 клас математика Рівкінд Оляницька, який повністю відповідає змісту основного підручника. Матеріал викладено на доступному рівні, а самі вправи адаптовано до вікових особливостей школярів. Слід відзначити, що особливу роль відіграє візуальна складова посібника, та робочий зошит з математики 1 клас Оляницька Рівкінд насичений ілюстраціями та графічними поясненнями, що допомагає максимально створити комфортні умови для учнів, наблизити їх до звичного і знайомого середовища.

Ефективним у навчальному процесі є й Богданович математика 1 клас робочий зошит до однойменного підручника. Максимальна кількість завдань дають можливість краще засвоїти новий матеріал, відпрацювати кожен окремий нюанс нової дисципліни.

Учні на гідному рівні оцінять сучасний математика 1 клас друкований зошит Скворцова, розроблений спеціально до нової навчальної програми з урахуванням всіх вимог новітнього суспільства. Кожна вправа містить зв'язок з оточуючим світом, тому дітям буде легко їх виконувати, переносячи складні задачі на життя.

Навчальними програмами також дозволено використання Захарійчук зошит 1 клас математика за новою програмою,створеного до ще одного учнівського підручника. Він допомагає підвищити рівень мотивації та зацікавленості першокласників, стимулює розвиток уяви, пам’яті та ряду інших здібностей та навичок, без яких неможливий подальший навчально-виховний процес сучасної школи.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України