Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Збірники задач

Позиції 1 з 24 з 100

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 100

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Навчання в школі вимагає не тільки старань з боку учня, а й з боку його вчителя, який реалізовує все пункти загальноосвітньої навчальної програми безпосередньо на практиці. Саме від організації вчителем навчального процесу залежить засвоєння школярами матеріалу і його подальшого практичного застосування у вирішенні тих чи інших завдань. І помічником в такій організації стає збірник задач і контрольних робіт, яким вчитель алгебри, геометрії, фізики чи хімії послуговується чи не щодня. А для учня це є другий основний посібник після підручника з теоретичним блоком по предмету. Роль задачників важко переоцінити, особливо, коли йдеться про точні науки, де практика є не менш важливою частиною освоєння предмету, ніж теорія. Саме практичний досвід – вміння вирішувати задачі – буде оцінюватися на підсумкових атестаціях та екзаменах.

 

Які підручники підлягають під категорію задачників

В даному каталозі представлено щонайменше кілька десятків підручників, які є задачниками, але різнить їх одне від одного зміст та різновиди задач. Наприклад, збірник задач з математики 5 клас може бути представлений кількома книгами в залежності від того, які задачі в нього входять:

• для класних занять;

• для домашньої роботи;

• для самостійної роботи;

• для контрольної роботи.

Це ж стосується і збірника задач для 6 класу, і збірників задач з геометрії та інших предметів. Такий розподіл є доволі зручним і дозволяє диференціювати завдання по складності і схожості, а також скеровувати роботу учня в потрібне русло.

 

Яку інформацію містить задачник

Зміст даного посібника залежить від навчальної програми, для якої він пристосований (наприклад, на конкретний підручник з фізики автора Ненашева орієнтований збірник задач фізика 8 клас Ненашев), а також від того, на якого учня орієнтований навчально-пізнавальний матеріал. Якщо це учень сьомого класу, якому легко дається вивчення гуманітарних дисциплін, а ось точні науки на зразок алгебри даються важко, то вчителю слід придбати збірник задач з алгебри для 7 класу з нескладними вправами. А ось якщо учень навчається в спеціалізованому класі, до того ж він є зацікавленим у поглибленому вивченні предмету, то варто звернути увагу на задачники підвищеної складності. Саме вони допоможуть підготувати школяра до участі в олімпіаді чи до написання роботи в Малій академії наук з цього предмету, і успішно її захистити.

 

Дані посібники розрізняють також і по віковій категорії. Для прикладу фізика в 7 класі вивчається по збірниках задач конкретно для цього класу. Якщо переглянути наступні пропозиції каталогу, то можна знайти збірник задач з фізики 9 клас і далі по наростаючій.

 

Характеристики хорошого задачника

Як і до підручника, до задачника ставляться конкретні вимоги, виконання яких є гарантом того, що ним будуть послуговуватися і він стане корисним посібником у процесі освоєння предмету. Отож, хороший збірник задач має:

 

• відповідати навчальній програмі або підручнику, у комплекті з яким використовується в школі (краще обрати з фізика збірник задач 10 клас, ніж аналогічний збірник, але із зібранням фізичних завдань з 7 по 10 клас); чим менш стисло викладатиметься в ньому навчальний матеріал, тим простіше буде ним послуговуватися;

 

• бути грамотно і без помилок упорядкованим;

 

• містити вправи різної складності;

 

• бути зрозумілим як для вчителя чи методиста, так і для самого учня.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України