Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Збірники задач

Позиції 1 з 24 з 57

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 57

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Навчання в школі вимагає не тільки старань з боку учня, а й з боку його вчителя, який реалізовує все пункти загальноосвітньої навчальної програми безпосередньо на практиці. Саме від організації вчителем навчального процесу залежить засвоєння школярами матеріалу і його подальшого практичного застосування у вирішенні тих чи інших завдань. І помічником в такій організації стає збірник задач і контрольних робіт, яким вчитель алгебри, геометрії, фізики чи хімії послуговується чи не щодня. А для учня це є другий основний посібник після підручника з теоретичним блоком по предмету. Роль задачників важко переоцінити, особливо, коли йдеться про точні науки, де практика є не менш важливою частиною освоєння предмету, ніж теорія. Саме практичний досвід – вміння вирішувати задачі – буде оцінюватися на підсумкових атестаціях та екзаменах.

 

Які підручники підлягають під категорію задачників

В даному каталозі представлено щонайменше кілька десятків підручників, які є задачниками, але різнить їх одне від одного зміст та різновиди задач. Наприклад, збірник задач з математики 5 клас може бути представлений кількома книгами в залежності від того, які задачі в нього входять:

• для класних занять;

• для домашньої роботи;

• для самостійної роботи;

• для контрольної роботи.

Це ж стосується і збірника задач для 6 класу, і збірників задач з геометрії та інших предметів. Такий розподіл є доволі зручним і дозволяє диференціювати завдання по складності і схожості, а також скеровувати роботу учня в потрібне русло.

 

Яку інформацію містить задачник

Зміст даного посібника залежить від навчальної програми, для якої він пристосований (наприклад, на конкретний підручник з фізики автора Ненашева орієнтований збірник задач фізика 8 клас Ненашев), а також від того, на якого учня орієнтований навчально-пізнавальний матеріал. Якщо це учень сьомого класу, якому легко дається вивчення гуманітарних дисциплін, а ось точні науки на зразок алгебри даються важко, то вчителю слід придбати збірник задач з алгебри для 7 класу з нескладними вправами. А ось якщо учень навчається в спеціалізованому класі, до того ж він є зацікавленим у поглибленому вивченні предмету, то варто звернути увагу на задачники підвищеної складності. Саме вони допоможуть підготувати школяра до участі в олімпіаді чи до написання роботи в Малій академії наук з цього предмету, і успішно її захистити.

 

Дані посібники розрізняють також і по віковій категорії. Для прикладу фізика в 7 класі вивчається по збірниках задач конкретно для цього класу. Якщо переглянути наступні пропозиції каталогу, то можна знайти збірник задач з фізики 9 клас і далі по наростаючій.

 

Характеристики хорошого задачника

Як і до підручника, до задачника ставляться конкретні вимоги, виконання яких є гарантом того, що ним будуть послуговуватися і він стане корисним посібником у процесі освоєння предмету. Отож, хороший збірник задач має:

 

• відповідати навчальній програмі або підручнику, у комплекті з яким використовується в школі (краще обрати з фізика збірник задач 10 клас, ніж аналогічний збірник, але із зібранням фізичних завдань з 7 по 10 клас); чим менш стисло викладатиметься в ньому навчальний матеріал, тим простіше буде ним послуговуватися;

 

• бути грамотно і без помилок упорядкованим;

 

• містити вправи різної складності;

 

• бути зрозумілим як для вчителя чи методиста, так і для самого учня.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України