• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Українська мова Підручники

Позиції 1 з 12 з 99

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 99

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

З тих пір, як з’явилися перші підручники, робота з ними стала основним і найважливішим методом навчання в школі. Перевага підручника з української мови полягає в тому, що учні мають можливість багаторазово повторювати навчальний матеріал в зручний для нього час.

У вивченні української мови підручник посідає важливе місце в навчально-виховному процесі і є основним джерелом інформації. Саме від нього залежить успішність процесу формування мовної особистості учня. Згідно з Державним стандартом базової і повної середньої освіти та чинними програмами, одним із завдань процесу навчання є формування в школярів набору ключових компетентностей з проекцією на  українську ментальність і самобутність.

Зміст книги з української мови побудований відповідно до чотирьох змістовних ліній:

 • Мовна – зосередження всього теоретичного матеріалу про мову як систему, яка функціонує за певними принципами;
 • Мовленнєва – демонструє всі можливі види робіт, що забезпечують ефективну мовленнєву діяльність;
 • Соціокультурна – реалізується залученням такої інформації, яка формує в учнів поняття загальнолюдських та національних цінностей, світогляду, знань про історію та культуру;
 • Діяльнісна – основою якої є використання різних видів робіт, метою яких є розвинути мислення школярів, навчити використовувати здобуті на практиці знання, досягати мети спілкування.

Потреба купити підручники української мови нова програма виникає цілком природно, адже наука як педагогічна, так і мовознавча не стоять на місці. Науковці пропонують нові підходи для вивчення мови з метою посилити ефективність її засвоєння. Провідним зараз є особистісно-орієнтований підхід, який розглядає дитину як самоцінну і зосереджений на формуванні її самоствердження.

Зараз в Україні активно впроваджується нова освітня парадигма, а саме реформатори  розробили Концепцію Нової української школи, яка має перебудувати закостенілу освітню систему на ту, що не тільки навчатиме дитину основним теоретичним відомостям, а й підготує її до життя, соціалізує і допоможе застосовувати ці знання на практиці. Шкільні підручники з української мови нуш спрямовані на формування в школярів вміння вчитися та комунікативно складової, які допомагатимуть їм оволодівати рідною мовою і мовленням. Головна увага в них зосереджена на розвитку вміння будувати власне  висловлювання (есе). Це досягається завдяки висвітленні чітких та зрозумілих правил побудови висловлень, шляхів його оформлення та засобів, які допомагають логічно їх пов’язати.

Купити підручник укр мова можна на сайті bookletka.com з доставкою  в Київ, Одесу, Харків зручним для Вас способом.

Відгуки про товар
 1. Заказывали 2 часть букваря здесь, так как в нашем городе нигде не могли найти. Доставка быстрая. Смутило, что нельзя наложенным одну книгу. Но все прошло успешно. Будем заказывать ещё
  15 бер. 2020, Сергей
 2. Не понравилось что в магазине не оказалось нужно количества учебников , девушка предложила подождать полторы недели ,пришлось согласиться.
  К счастью книги пришли даже раньше.
  13 бер. 2020, Єлизавета
 3. Никогда раньше не пользовался интернет-магазинами, как-то нет к этому доверия. Но на свой страх и риск все же заказал книгу, которую смог найти только тут. В конечном итоге заказ пришел быстро. Книга не помятая, не рваная, в отличном состоянии.
  23 січ. 2016, Roman
 4. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
  Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
  22 січ. 2016, Рита
 5. Пользуюсь этим интернет-магазином уже около года. Заказываю учебники и тетради. Получается гораздо дешевле, чем в магазине купить.
  22 січ. 2016, Лариса

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України