Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Практичні роботи

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Вивчення природничих наук в загальноосвітній школі неможливе без процесу проведення лабораторних та практичних робіт, які допомагають учням краще зрозуміти причини певного явища та процесу, навчитися аналізувати і порівнювати факти, події, закономірності. Особливо важливими ці нюанси є на уроках біології, географії, хімії та фізики.

 

Практичні роботи з географії мають на меті допомогти учням отримати не лише теоретичні, але й практичні вміння з предмету вивчення. Кількість таких робіт достатньо велика на рік, тому вимагає мати окремий зошит під назвою географія практичні роботи. Такий підхід систематизує інформацію та допоможе учням краще зорієнтуватися в темі. Але обсяг практичних завдань наскільки великий, що вчитель повинен ретельно готувати інформацію. підбирати її, а потім не менше часу втрачається на самому уроці для запису структури вправ, схем, таблиць, хоча цей час краще приділити поясненням та колективній діяльності. Спростити цей процес, а головне зробити його цікавішим допомагають географія зошит для практичних робіт, який містить все необхідне для записів. Учні просто записують результати вимірів, власні спостереження, матеріали, не витрачаючи часу на зайві клопоти з нотатками. 

 

Практичні роботи з географії стадник створені з урахуванням основних вимог програми з географії всіх напрямків освіти.

 

Біологія – ще один предмет, в складову якого входять практичні та лабораторні заняття. Практичні роботи з біології зошит стане у нагоді вчителям та учням, які прагнуть зробити процес навчання максимально ефективним. Наприклад, практичні роботи 9 клас допоможуть учням впоратися з вимірами температури тіла людини, порогу слухової чутливості, частоти серцевих скорочень та іншим. Для учнів, які тільки розпочинають знайомство з предметом «Креслення» допоможе зошит практичні роботи 8 клас, який стане якісним доповненням дітям для правильної побудови рамок, створення моделей деталей. В асортименті також посібники для всіх класів різного профільного спрямування з предмету, задача яких – спростити роботу учнів на одній із найскладніших шкільних дисциплін.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України