• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Практичні роботи

Позиції 1 з 12 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вивчення природничих наук в загальноосвітній школі неможливе без процесу проведення лабораторних та практичних робіт, які допомагають учням краще зрозуміти причини певного явища та процесу, навчитися аналізувати і порівнювати факти, події, закономірності. Особливо важливими ці нюанси є на уроках біології, географії, хімії та фізики.

 

Практичні роботи з географії мають на меті допомогти учням отримати не лише теоретичні, але й практичні вміння з предмету вивчення. Кількість таких робіт достатньо велика на рік, тому вимагає мати окремий зошит під назвою географія практичні роботи. Такий підхід систематизує інформацію та допоможе учням краще зорієнтуватися в темі. Але обсяг практичних завдань наскільки великий, що вчитель повинен ретельно готувати інформацію. підбирати її, а потім не менше часу втрачається на самому уроці для запису структури вправ, схем, таблиць, хоча цей час краще приділити поясненням та колективній діяльності. Спростити цей процес, а головне зробити його цікавішим допомагають географія зошит для практичних робіт, який містить все необхідне для записів. Учні просто записують результати вимірів, власні спостереження, матеріали, не витрачаючи часу на зайві клопоти з нотатками. 

 

Практичні роботи з географії стадник створені з урахуванням основних вимог програми з географії всіх напрямків освіти.

 

Біологія – ще один предмет, в складову якого входять практичні та лабораторні заняття. Практичні роботи з біології зошит стане у нагоді вчителям та учням, які прагнуть зробити процес навчання максимально ефективним. Наприклад, практичні роботи 9 клас допоможуть учням впоратися з вимірами температури тіла людини, порогу слухової чутливості, частоти серцевих скорочень та іншим. Для учнів, які тільки розпочинають знайомство з предметом «Креслення» допоможе зошит практичні роботи 8 клас, який стане якісним доповненням дітям для правильної побудови рамок, створення моделей деталей. В асортименті також посібники для всіх класів різного профільного спрямування з предмету, задача яких – спростити роботу учнів на одній із найскладніших шкільних дисциплін.

Відгуки про товар
 1. Дуже задоволена роботою цього магазину. Замовила на сайті зошити для восьмого класу. Отримала знижку викладача, замовлення надійшло через два дні.
  10 лип. 2015, Поліна
 2. Заказала количество, осталась довольна обслуживанием, скидкой и ценой. Спасибо!
  22 черв. 2015, Татьяна Б.
 3. Услугами данного магазина пользуюсь уже давно. Работой персонала, вниманием, заботой всегда довольна. Цены почти всегда ниже чем у других. Видно, что магазин развивается и улучшается. Недавно заказывала тетради по географии на класс. Оставляла заказ через сайт быстро перезвонили, провели консультацию и оформили заказ.
  14 черв. 2015, Дудниченко А.
 4. Понравился выбор тетрадей и прочей учебной литературы на вашем сайте! Цены также приятно удивили)
  11 черв. 2015, Виола Л.

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України