• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Практичні роботи

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 34

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вивчення природничих наук в загальноосвітній школі неможливе без процесу проведення лабораторних та практичних робіт, які допомагають учням краще зрозуміти причини певного явища та процесу, навчитися аналізувати і порівнювати факти, події, закономірності. Особливо важливими ці нюанси є на уроках біології, географії, хімії та фізики.

 

Практичні роботи з географії мають на меті допомогти учням отримати не лише теоретичні, але й практичні вміння з предмету вивчення. Кількість таких робіт достатньо велика на рік, тому вимагає мати окремий зошит під назвою географія практичні роботи. Такий підхід систематизує інформацію та допоможе учням краще зорієнтуватися в темі. Але обсяг практичних завдань наскільки великий, що вчитель повинен ретельно готувати інформацію. підбирати її, а потім не менше часу втрачається на самому уроці для запису структури вправ, схем, таблиць, хоча цей час краще приділити поясненням та колективній діяльності. Спростити цей процес, а головне зробити його цікавішим допомагають географія зошит для практичних робіт, який містить все необхідне для записів. Учні просто записують результати вимірів, власні спостереження, матеріали, не витрачаючи часу на зайві клопоти з нотатками. 

 

Практичні роботи з географії стадник створені з урахуванням основних вимог програми з географії всіх напрямків освіти.

 

Біологія – ще один предмет, в складову якого входять практичні та лабораторні заняття. Практичні роботи з біології зошит стане у нагоді вчителям та учням, які прагнуть зробити процес навчання максимально ефективним. Наприклад, практичні роботи 9 клас допоможуть учням впоратися з вимірами температури тіла людини, порогу слухової чутливості, частоти серцевих скорочень та іншим. Для учнів, які тільки розпочинають знайомство з предметом «Креслення» допоможе зошит практичні роботи 8 клас, який стане якісним доповненням дітям для правильної побудови рамок, створення моделей деталей. В асортименті також посібники для всіх класів різного профільного спрямування з предмету, задача яких – спростити роботу учнів на одній із найскладніших шкільних дисциплін.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України