Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 9 клас

Позиції 1 з 24 з 75

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 75

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
87,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Дев'ятий клас для учня є не менш важливим роком, аніж попередні, але закінчення дев'ятого класу знаменується написанням ДПА. Для багатьох, ця подія стане однією з найважливіших моментів навчання. Тому навчання у дев'ятому класі, передбачає якісний підхід до вивчення окремих предметів. В першу чергу, підготовка залежить не тільки від вчителів, але і якості підручників, які виступають основою у процесі навчання.

Купити підручники для 9 класу необхідно для продуктивної роботи учня, як за партою у школі, так і у формі самостійного навчання вдома. Підручник з української мови 9 клас, автором якого є В. І. Тихоша ‒ є найбільш важливим, адже надалі на учня чекає ДПА, а в майбутньому зовнішнє тестування з цієї дисципліни. Підручник наповнений великою кількістю: практичних завдань, теоретичних понять, робіт з текстами та вправами розвитку мовлення.

В ряд необхідних предметів, також входить підручник з української літератури 9 клас, розроблений О. Міщенко. Підручник складається з чотирьох розділів, які спонукають учня до вивчення літератури своєї держави та мотивують до знання історії становлення своєї країни. Різноплановий підхід викладення матеріалу включає в себе: біографічні данні, історичні довідки, та аналізи творів. Кожен розділ закінчується практичними висновками та роботою над пройденим матеріалом.

Не менш важливою дисципліною дев'ятого класу є біологія, яка розглядає питання будови и функціонування організму. Біологія 9 клас підручник, розділений на спеціальні параграфи, які містять графу "Пригадайте" і "Запам’ятайте",що підвищить рівень знать в умовах комплексного підходу. Автор книги Страшко С.В., розробила унікальну систему викладення матеріалу, наголошуючи на головних моментах розділів, підкреслюючи увагу на основоположних поняттях теми.

В свою чергу, історія 9 клас підручник, надрукований Ф.Г. Турченко, розповість про найбільш важливі економічні, політичні та соціальні події XVIII – XIX ст. на теренах української держави. Достовірні карти, фотографії та вирізки с офіційних документів, неодмінно допоможуть в освоєнні матеріалу.

Не легкою і в той же час необхідною дисципліною учня дев'ятого класу є фізика, яка відкриє двері у світ фізичних теорій, закономірностей і неможливих фактів. Фізика 9 клас підручник, відрізняється своєю практичною складовою, де учні мають змогу не тільки засвоїти матеріал, але й довести його під час лабораторних робіт. Великі ілюстрації, таблиці та схеми, допоможуть у розвитку візуального сприйняття матеріалу.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України