Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 9 клас

Позиції 1 з 24 з 78

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 78

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Дев'ятий клас для учня є не менш важливим роком, аніж попередні, але закінчення дев'ятого класу знаменується написанням ДПА. Для багатьох, ця подія стане однією з найважливіших моментів навчання. Тому навчання у дев'ятому класі, передбачає якісний підхід до вивчення окремих предметів. В першу чергу, підготовка залежить не тільки від вчителів, але і якості підручників, які виступають основою у процесі навчання.

Купити підручники для 9 класу необхідно для продуктивної роботи учня, як за партою у школі, так і у формі самостійного навчання вдома. Підручник з української мови 9 клас, автором якого є В. І. Тихоша ‒ є найбільш важливим, адже надалі на учня чекає ДПА, а в майбутньому зовнішнє тестування з цієї дисципліни. Підручник наповнений великою кількістю: практичних завдань, теоретичних понять, робіт з текстами та вправами розвитку мовлення.

В ряд необхідних предметів, також входить підручник з української літератури 9 клас, розроблений О. Міщенко. Підручник складається з чотирьох розділів, які спонукають учня до вивчення літератури своєї держави та мотивують до знання історії становлення своєї країни. Різноплановий підхід викладення матеріалу включає в себе: біографічні данні, історичні довідки, та аналізи творів. Кожен розділ закінчується практичними висновками та роботою над пройденим матеріалом.

Не менш важливою дисципліною дев'ятого класу є біологія, яка розглядає питання будови и функціонування організму. Біологія 9 клас підручник, розділений на спеціальні параграфи, які містять графу "Пригадайте" і "Запам’ятайте",що підвищить рівень знать в умовах комплексного підходу. Автор книги Страшко С.В., розробила унікальну систему викладення матеріалу, наголошуючи на головних моментах розділів, підкреслюючи увагу на основоположних поняттях теми.

В свою чергу, історія 9 клас підручник, надрукований Ф.Г. Турченко, розповість про найбільш важливі економічні, політичні та соціальні події XVIII – XIX ст. на теренах української держави. Достовірні карти, фотографії та вирізки с офіційних документів, неодмінно допоможуть в освоєнні матеріалу.

Не легкою і в той же час необхідною дисципліною учня дев'ятого класу є фізика, яка відкриє двері у світ фізичних теорій, закономірностей і неможливих фактів. Фізика 9 клас підручник, відрізняється своєю практичною складовою, де учні мають змогу не тільки засвоїти матеріал, але й довести його під час лабораторних робіт. Великі ілюстрації, таблиці та схеми, допоможуть у розвитку візуального сприйняття матеріалу.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України