Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 7 клас

Позиції 1 з 24 з 83

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 83

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Інтернет-магазин Буклетка пропонує нові підручники 7 клас за новою програмою 2016, які створені для учнів загальноосвітніх навальних закладів. Книги 7 клас, підібрані таким чином, що є оптимальними для шкіл з українською та російською мовами навчання.

Якщо Ви вирішили купити підручники для 7 класу 2015 у нашому магазині, Ви можете бути певні, що вони повністю відповідають чинній програмі та мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України. Тільки такі книжки можуть бути використані в процесі навчання.

У цьому розділі представлена біологія 7 клас підручник трьох різних авторських колективів, що дає можливість підібрати найбільш оптимальний варіант , який буде зручнішим за способом викладення матеріалу та практичною орієнтацією знань. Книги для опанування предметів математичного циклу – підручник геометрія 7 клас та алгебра також існують у кількох варіаціях, тож є можливість вибору. Кожен методичний посібник містить не лише велику кількість вправ, але й повністю відповідає віковим особливостям школярів.

В еру комп’ютерних технологій велика увага приділяється вивченню необхідних для цього дисциплін, тож підручник інформатика 7 клас, виданий авторами Морзе або Ривкінд, стане гарним підґрунтям для освіти майбутнього. Чудово створені й для нової програми посібники з іноземних мов (англійська, німецька, французька). Якщо раніше основною задачею цих шкільних предметів було надання теоретичних знань, то тепер вони повністю змінили курс на практичні можливості. Допомагають у цьому цікаві вправи, ситуації та багато лінгвокраїнознавчого матеріалу, який розміщено на сторінках підручників.

Не залишилося поза увагою й викладання історії. Раніше практичні роботи були характерні тільки для уроків фізики, хімії чи географії, то нова програма дала можливість внести їх і на уроки історії. Для цього нові підручники містять велику кількість історичних джерел для опрацювання, різноманітні ілюстрації та фото.

Та яка ж країна без мови, тому українська мова 7 підручник під редакцією Заболотнього О.В. стане яскравим прикладом того як треба плекати мову, звертати увагу на її вивчення, адже з гарною підбіркою вправ та цікавим викладом матеріалу процес отримання знань стає легким та незабутнім.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України