Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 6 клас

Позиції 1 з 24 з 41

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 41

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Бажаєте купити підручники для 6 класу, що відповідають всім сучасним вимогам Міністерства освіти, тоді сторінка інтернет-магазину спеціалізованної літератури Bookletka.com стане для Вас найкращим вибором. На цій сторінці викладачі та дбайливі батьки зможуть знайти самі необхідні для своїх дітей підручники, що стануть їм вірними помічниками напротязі всього навчального року, дозволять достойно опанувати всі необхідні навчальні матеріали і підготуватися до переходу у наступний клас.

Поринути у захоплюючий світ далекого і загадкового минулого древніх цивілізацій допоможе школярам історія 6 клас підручник (Бондаровський), автор якого у доступній та цікавій формі знайомить учнів з життям первісних людей, а також жителів цивілізацій Давнього Сходу, Древніх Греції та Риму. У підручнику детально описується, як розвивалося людство від найперших його часів і до моменту загибелі самих могутніх цивілізацій минулого, розповідається про побут древніх народів, їх культуру і релігійні переконання.

Із подільністю натуральних чисел, дробами, раціональними числами та рівняннями допоможе школяру розібратися математика 6 клас підручник (Тарасенкова). Підручник з математики для 6 класу стане справжнім наставником для учня, допоможе йому опанувати рекомендовані навчальною програмою матеріали, полюбити точні науки, а також навчить мислити логічно і раціонально при розвязанні математичних задач.

Пізнавати навколишній світ школярам тепер стане цікавіше, так як у них з’явилась біологія 6 клас підручник (Костіков, Остапченко). Книга ознайомить учня з будовою та функціями клітини, як елементарної складової всіх живих організмів, розповість багато нового та інтересного про одноклітинні організми, що населяють нашу планету, різні види рослин і грибів. А от про особливості роботи людського організму школярі зможуть довідатись, гортаючи основи здоров'я 6 клас підручник (Бех, Воронцова), що було розроблено для учнів з залученням досвіду ЮНЕСКО.

Ще більше полюбити рідну мову допоможе дітям підручник 6 клас українська мова (Захарійчук), автор якого доклав максимум зусиль, щоб у зрозумілій і доступній формі донести до учнів основні правила правопису, синтаксису і граматики. Підручник містить навчальну інформацію, а також різноманітні вправи і тести, що допомагають краще засвоїти пройдений матеріал. Світова література 6 клас підручник (Ніколенко) розповідає читачу про видатних письменників і їх твори, знайомить школяра з міфологією народів світу і формує у нього стійкий інтерес до читання літератури.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України