• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 5 клас

Позиції 1 з 12 з 61

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 61

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Підручники 5 клас НУШ

   В п’ятому класі в житті кожного учня відбуваються значні зміни: поява нових вчителів та предметів, ускладнення навчального матеріалу, зростає потреба в самостійному вивченні деяких тем. Ці перетворення нерідко стають причиною падіння рівня успішності школярів. Не загубитися у вирі нової інформації допоможуть шкільні посібники, укладені з урахуванням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти та реформи «Нова українська школа».

   Якщо Ви бажаєте купити підручник для 5 класу, то раді Вам в цьому допомогти. В інтернет-магазині Буклетка представлені усі можливі варіанти посібників НУШ 2022 за приємними цінами.

    Більшість видань орієнтовані на нові ціннісні орієнтири, а саме: 

► Цінування особистості

► Вільний доступ до освіти

► Становлення вільної громадянина

► Добробут і безпека

► Активна громадська позиції та патріотизм

 

   Підручники 5 класу можуть різнитися за предметами, авторами та видавництвами. Найпопулярнішими видавцями шкільної літератури є:

► Генеза;

Освіта;

► Ранок;

► Літера;

► Оріон.

    Пізнаємо природу 5 клас дозволяє Вашій дитині усвідомити роль природи в житті людини та набути особистого досвіду в її дослідженні.

   Українська література як складова інтегрованого курсу відкриває перед своїми читачами світ авторських творів та навчає першим прийомам художнього аналізу.

    Історія п'ятого класу знайомить школярів із основами історичної науки і вчить чітко визначати роль минулого в поступі людства.

   Мовну та мовленнєву компетенцію вдало реалізовує підручник українська мова 5 клас, який містить вправи не тільки репродуктивного характеру, а й творчого.

   Відкриваючи  підручник з математики, кожен п'ятикласник проходить узагальнення і систематизацію знань та методів обчислення ще часів початкової школи. Подача нової інформації відбувається за допомогою великої кількості наочного матеріалу, що пояснюється віковими особливостями п’ятикласників. Математика підручник 5 клас включає в себе не тільки задачі і приклади, а й завдання на розвиток логіки, ребуси, головоломки.

   Сучасний світ неможливий без інформаційних технологій. Розібратися із правильним використанням їх для навчання й розвитку допоможе інформатика 5 клас підручник. Увага в даному посібнику приділяється вивченню різноманітних пристроїв-носіїв інформації, складанню алгоритмів опрацювання даних та роботі в мережі Інтернет.

   Підручники з 5 класу покликані стати гарним помічником у вивчені такого розмаїття предметів, новим серед яких є Зарубіжна література 5 клас, призначена для текстуального вивчення творів світових письменників.

    Отже, підручник 5 клас 2022,  необхідний саме Вам, можна знайти на нашому сайті зі значними знижками та оперативною доставкою.

Відгуки про товар
 1. От магазина остались самые наилучшие впечатления! Большой выбор, нормальные цены, вежливый персонал. Мой заказ оперативно обработали и уже на следующий день я получила свою посылку!
  25 квіт. 2018, Евдокия
 2. Постоянно беру книги в этом магазине. Всегда быстро и оперативно. А с накопительной скидкой цены получаются очень привлекательными.
  21 січ. 2016, Элина
 3. Не первый год заказываю тут учебники, хороший выбор и цены демократичные.
  18 січ. 2016, Лариса
 4. Да Анатолий, полностью согласна с вами. Я заказывала на класс 31 шт, сделали скидку 5 %.
  18 січ. 2016, Наталья
 5. Заказывала на этом сайте ребенку учебник, уже через два дня получила заказ по почте. Очень удобный интернет-магазин!
  11 лип. 2015, Валерия
 6. очень доволен, что нашел этот магазин. Достаточно широкий выбор учебной литературы по приемлемым ценам, наличие скидок и хороший сервис - то что нужно каждому покупателю.
  14 черв. 2015, Анатолий Кравчук

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України