• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 5 клас

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інтернет-магазин Bookletka.com пропонує купити підручники для 5 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл за доступними цінами. Всі підручники відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Автори підручників для 5 класу – це висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, завданням яких було підготувати підручники, які відповідають віковим особливостям учнів.

Переглянувши запропоновані на сайті варіанти, ви з легкістю зможете обрати необхідний підручник для 5 класу.

Серед розмаїття підручників інтернет-магазин пропонує підручник з математики 5 клас автор Тарасинкова Н. А. Підручник розроблений відповідно до державних стандартів та є переможцем Всеукраїнського конкурсу. Підручник з математики 5 клас від Істер О. С. складається з 2-х розділів і містить велику кількість диференційованих вправ. Також передбачені завдання для самостійної роботи, перевірки знань та любителів математики.

Для формування мовно-мовленнєвої культури рідною мовою магазин пропонує підручник Українська мова 5 клас (Глазова). Підручник структурований за тематичним принципом і в ньому наявна велика кількість творчих завдань та завдань підвищеної складності для обдарованих учнів.

Серед предметів природничого циклу наявні природознавство 5 клас, підручник автора Ярошенко О.Г. та підручник з того ж предмету від Коршевнюк Т. В.. Перший екземпляр виконаний у формі бесіди з учнями і містить різні цікаві завдання, вправи та яскраву наочність. Другий підручник характеризується завданнями для контролю знань, умінь і навичок до кожної теми та цікавою подачею навчального матеріалу.

В середній школі учні знайомляться з таким предметом як історія і в цьому випадку їм у нагоді стане Історія 5 клас, підручник, який стане для учнів воротами в світ історії. Серед багатьох авторів підручники з історії, які створили Власов В.С. та Пометун О.І. у співавторстві з іншими, виділяються легкістю подачі матеріалу, спонукають до творчості та поглибленого вивчення історичної науки та виховують повагу до батьківщини.

Важливим для розвитку мовленнєвої компетенції стане також і підручник Світова література 5 клас. Обидва варіанти від авторів Волощук Є. В. та авторів на чолі з Ніколенко О. М. познайомлять школярів з біографіями та творчістю зарубіжних письменників та теорією літератури. Кожен з них розкриває красу художнього слова та сприяє розвитку читацької компетенції учнів.

Кожен з запропонованих на сайті підручників стане незамінним помічником для школяра 5 класу в його навчанні.

Відгуки про товар
 1. От магазина остались самые наилучшие впечатления! Большой выбор, нормальные цены, вежливый персонал. Мой заказ оперативно обработали и уже на следующий день я получила свою посылку!
  25 квіт. 2018, Евдокия
 2. Постоянно беру книги в этом магазине. Всегда быстро и оперативно. А с накопительной скидкой цены получаются очень привлекательными.
  21 січ. 2016, Элина
 3. Не первый год заказываю тут учебники, хороший выбор и цены демократичные.
  18 січ. 2016, Лариса
 4. Да Анатолий, полностью согласна с вами. Я заказывала на класс 31 шт, сделали скидку 5 %.
  18 січ. 2016, Наталья
 5. Все устраивает в обслуживании этого интернет-магазина, за исключением одного нюанса- когда какой-то книги нет в наличии, приходится ждать поставки около недели, а то и дольше...
  13 лип. 2015, Veronika
 6. Заказывала на этом сайте ребенку учебник, уже через два дня получила заказ по почте. Очень удобный интернет-магазин!
  11 лип. 2015, Валерия

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України