Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 5 клас

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 40

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Інтернет-магазин Bookletka.com пропонує купити підручники для 5 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл за доступними цінами. Всі підручники відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Автори підручників для 5 класу – це висококваліфіковані спеціалісти своєї справи, завданням яких було підготувати підручники, які відповідають віковим особливостям учнів.

Переглянувши запропоновані на сайті варіанти, ви з легкістю зможете обрати необхідний підручник для 5 класу.

Серед розмаїття підручників інтернет-магазин пропонує підручник з математики 5 клас автор Тарасинкова Н. А. Підручник розроблений відповідно до державних стандартів та є переможцем Всеукраїнського конкурсу. Підручник з математики 5 клас від Істер О. С. складається з 2-х розділів і містить велику кількість диференційованих вправ. Також передбачені завдання для самостійної роботи, перевірки знань та любителів математики.

Для формування мовно-мовленнєвої культури рідною мовою магазин пропонує підручник Українська мова 5 клас (Глазова). Підручник структурований за тематичним принципом і в ньому наявна велика кількість творчих завдань та завдань підвищеної складності для обдарованих учнів.

Серед предметів природничого циклу наявні природознавство 5 клас, підручник автора Ярошенко О.Г. та підручник з того ж предмету від Коршевнюк Т. В.. Перший екземпляр виконаний у формі бесіди з учнями і містить різні цікаві завдання, вправи та яскраву наочність. Другий підручник характеризується завданнями для контролю знань, умінь і навичок до кожної теми та цікавою подачею навчального матеріалу.

В середній школі учні знайомляться з таким предметом як історія і в цьому випадку їм у нагоді стане Історія 5 клас, підручник, який стане для учнів воротами в світ історії. Серед багатьох авторів підручники з історії, які створили Власов В.С. та Пометун О.І. у співавторстві з іншими, виділяються легкістю подачі матеріалу, спонукають до творчості та поглибленого вивчення історичної науки та виховують повагу до батьківщини.

Важливим для розвитку мовленнєвої компетенції стане також і підручник Світова література 5 клас. Обидва варіанти від авторів Волощук Є. В. та авторів на чолі з Ніколенко О. М. познайомлять школярів з біографіями та творчістю зарубіжних письменників та теорією літератури. Кожен з них розкриває красу художнього слова та сприяє розвитку читацької компетенції учнів.

Кожен з запропонованих на сайті підручників стане незамінним помічником для школяра 5 класу в його навчанні.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України