• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 3 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 100

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 100

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Інтернет-магазин спеціалізованої літератури пропонує підручники для 3 класу купити для навчання у загальноосвітніх шкільних закладах з доставкою у Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів та інші міста України. В цьому розділі - нова навчальна література для учнів 3 класу, яка отримала схвалення від Міністерства освіти і науки України; підручники 3 клас оновлена програма мають грифи та відповідають усім чинним вимогам.

 

На сайті містяться посібники з усіх основних предметів, серед них: українська мова 3 клас підручник, як для шкіл з навчанням українською, так і російською мовами, підручник російська мова 3 клас в декількох варіантах, та підручник літературне читання 3 клас, викладені різними мовами та створені різними авторськими колективами. Наприклад, читання 3 клас підручник призначений для учнів україномовних шкіл.

 

При складанні навчального плану, вчителя дотримуються навчально-методичних програм і рекомендують літературу, затверджену на державному рівні, але їх вибір не завжди однаковий. Тому, в асортименті є і математика 3 клас підручник, щоб ви обов'язково знайшли в розділі, що шукаєте. В них містяться домашні завдання для самостійного виконання та вправи для роботи під час уроку.

 

Усі підручник 3 клас, рекомендовані МОН України та користуються попитом, складені і перевірені провідними авторами. Важливим для дитини є різнобічний розвиток через долучення до творчого процесу: образотворче мистецтво 3 клас підручник стане для дитини провідником у світі прекрасного, музичне мистецтво 3 клас підручник допоможе розвинути музичні таланти, а трудове навчання 3 клас підручник залучить дитину до процесу праці.

 

З швидким розвитком технологій з'явилась необхідність опановувати роботу на комп'ютері з раннього віку, тому інформатика 3 клас підручник відповідає усім потребам сучасного навчального процесу і обовязково стане в нагоді.

 

Розширити уяву дитини про зовнішній світ допоможе природознавство 3 клас підручник, який навчить її любити природу, та Я у світі 3 клас підручник, що надасть перші знання про суспільство та суспільну свідомість. Яскраві ілюстрації в них поєднуються з цікавим викладом інформації, адаптованим відповідно до особливостей сприйняття та пізнавальних потреб дитини.

Відгуки про товар
 1. круто
  22 січ. 2019, Егор
 2. Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною навігацією. Відправлення зробили швидко. Дякую за все!
  10 трав. 2018, Уляна
 3. Еще год назад я открыла для себя интернет магазин "Буклетка". Нужно было купить дочке на третий класс по списку книги которых не хватало в библиотеке. Бегать по магазинам города и искать не было времени. Вот тогда я зашла в интернет и нашла этот прекрасный магазин. Купила все книги которые были нужны. Книги у меня были уже на следующий день. Все просто замечательно. Спасибо!
  17 черв. 2015, Ольга Голуб

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України