• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники 1 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 155

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 155

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Ось і промайнули роки, вже позаду випускний у дитячому садочку і , незабаром, Ваша дитина піде до першого класу. Цей період особливо важливий та клопіткий для батьків, адже до школи треба ретельно підготуватися: придбати необхідне шкільне приладдя, зошити, портфель та найважливіше - купити підручники для 1 класу за оновленою програмою 2018 року. На полицях нашого книжкового магазину, Ви знайдете тільки нові підручники, складені відповідно до програми Міністерства освіти и науки України. При замовленні на клас, Вас чекають приємні знижки і доставка у Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Дніпро.

 

Першим та найважливішим підручником для першокласника, звичайно, стане буквар 1 клас 2018, який складається з 3 основних блоків: добукварної підготовки, букварної та так званий післябукварик. Головна мета вищезазначених частин - це накопичення у дитини необхідного запасу слів, вдосконалення зв'язного мовлення, розвиток навичок з читання. Після того, як дитина опанує царину літер, слів та простих словосполучень в нагоді стане українська мова 1 клас підручник, який включає лише усне мовлення.

 

Навчити першокласника лічити, вміти порівнювати, розуміти й читати математичні висловлювання допоможе математика 1 клас підручник, використання якого у навчальному процесі створить міцний ґрунт для наступних етапів вивчення предмету. Що таке світ та природа допоможе зрозуміти природознавство 1 клас підручник Гільберг, у якому учень зможе засвоїти елементарні екологічні знання та вміння, як відповідально ставитися до навколишнього середовища та охороняти його.

 

Відправити учня у світ гармонії та краси мистецькими стежками, допоможе образотворче мистецтво 1 клас підручник, у якому дитина навчиться гармонійно сприймати навколишній світ, бачити і розуміти красу.

 

Навчитися гарно малювати покликаний курс мистецтво 1 клас підручник, який логічно продовжує попередній посібник.

 

Подорожуючи по світу мистецтва, першокласник зустріне трудове навчання 1 клас підручник, в якому описані ручні техніки обробки матеріалів, технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво.

 

Піклуватися про власне здоров'я та самопочуття оточуючих допоможуть навчальні матеріали основи здоровя 1 клас підручник, який докладно та у зрозумілій, для першокласника, формі, розповість про розвиток життєвих навичок, гігієни, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку.

 

І нарешті, вірно розуміти і відчувати музичні твори допоможе музика 1 клас підручник, у якому описано загальне розуміння музичних творів, наведені приклади простих та веселих пісень для дітей, початкові знання з музичної грамоти.

Відгуки про товар
 1. Заказывали 2 часть букваря здесь, так как в нашем городе нигде не могли найти. Доставка быстрая. Смутило, что нельзя наложенным одну книгу. Но все прошло успешно. Будем заказывать ещё
  15 бер. 2020, Сергей
 2. Заказала на сайте тетради Гісь "Математика 1 клас Підручник Частина 2" в количестве 25 штук к сожалению нужного количества в магазине не оказалось,но не смотря на это девушка предложила заказать в издательстве недостающее количество и подождать неделю,через неделю эти тетради они отправили уже мне. Спасибо большое за сотрудничество.
  11 бер. 2020, Дарина
 3. С интернет-магазином буклетка знакома уже более двух лет и в целом довольна...
  Очень удобный сайт, все легко и просто найти. Очень большой ассортимент книг. Также помимо книг можно приобрести детские игрушки.
  22 січ. 2016, Рита

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України