• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 1 клас НУШ

Позиції 1 з 12 з 69

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 69

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Ось і промайнули роки, вже позаду випускний у дитячому садочку і , незабаром, Ваша дитина піде до першого класу. Цей період особливо важливий та клопіткий для батьків, адже до школи треба ретельно підготуватися: придбати необхідне шкільне приладдя, зошити, портфель та найважливіше - купити підручники для 1 класу за оновленою програмою 2018 року. На полицях нашого книжкового магазину, Ви знайдете тільки нові підручники, складені відповідно до програми Міністерства освіти и науки України. При замовленні на клас, Вас чекають приємні знижки і доставка у Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Дніпро.

 

Першим та найважливішим підручником для першокласника, звичайно, стане буквар 1 клас 2018, який складається з 3 основних блоків: добукварної підготовки, букварної та так званий післябукварик. Головна мета вищезазначених частин - це накопичення у дитини необхідного запасу слів, вдосконалення зв'язного мовлення, розвиток навичок з читання. Після того, як дитина опанує царину літер, слів та простих словосполучень в нагоді стане українська мова 1 клас підручник, який включає лише усне мовлення.

 

Навчити першокласника лічити, вміти порівнювати, розуміти й читати математичні висловлювання допоможе математика 1 клас підручник, використання якого у навчальному процесі створить міцний ґрунт для наступних етапів вивчення предмету. Що таке світ та природа допоможе зрозуміти природознавство 1 клас підручник Гільберг, у якому учень зможе засвоїти елементарні екологічні знання та вміння, як відповідально ставитися до навколишнього середовища та охороняти його.

 

Відправити учня у світ гармонії та краси мистецькими стежками, допоможе образотворче мистецтво 1 клас підручник, у якому дитина навчиться гармонійно сприймати навколишній світ, бачити і розуміти красу.

 

Навчитися гарно малювати покликаний курс мистецтво 1 клас підручник, який логічно продовжує попередній посібник.

 

Подорожуючи по світу мистецтва, першокласник зустріне трудове навчання 1 клас підручник, в якому описані ручні техніки обробки матеріалів, технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво.

 

Піклуватися про власне здоров'я та самопочуття оточуючих допоможуть навчальні матеріали основи здоровя 1 клас підручник, який докладно та у зрозумілій, для першокласника, формі, розповість про розвиток життєвих навичок, гігієни, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку.

 

І нарешті, вірно розуміти і відчувати музичні твори допоможе музика 1 клас підручник, у якому описано загальне розуміння музичних творів, наведені приклади простих та веселих пісень для дітей, початкові знання з музичної грамоти.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України