Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники 1 клас НУШ

Позиції 1 з 24 з 44

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 44

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Додаткові товари
79,00 грн.
70,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Ось і промайнули роки, вже позаду випускний у дитячому садочку і , незабаром, Ваша дитина піде до першого класу. Цей період особливо важливий та клопіткий для батьків, адже до школи треба ретельно підготуватися: придбати необхідне шкільне приладдя, зошити, портфель та найважливіше - купити підручники для 1 класу за оновленою програмою 2018 року. На полицях нашого книжкового магазину, Ви знайдете тільки нові підручники, складені відповідно до програми Міністерства освіти и науки України. При замовленні на клас, Вас чекають приємні знижки і доставка у Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Дніпро.

 

Першим та найважливішим підручником для першокласника, звичайно, стане буквар 1 клас 2018, який складається з 3 основних блоків: добукварної підготовки, букварної та так званий післябукварик. Головна мета вищезазначених частин - це накопичення у дитини необхідного запасу слів, вдосконалення зв'язного мовлення, розвиток навичок з читання. Після того, як дитина опанує царину літер, слів та простих словосполучень в нагоді стане українська мова 1 клас підручник, який включає лише усне мовлення.

 

Навчити першокласника лічити, вміти порівнювати, розуміти й читати математичні висловлювання допоможе математика 1 клас підручник, використання якого у навчальному процесі створить міцний ґрунт для наступних етапів вивчення предмету. Що таке світ та природа допоможе зрозуміти природознавство 1 клас підручник Гільберг, у якому учень зможе засвоїти елементарні екологічні знання та вміння, як відповідально ставитися до навколишнього середовища та охороняти його.

 

Відправити учня у світ гармонії та краси мистецькими стежками, допоможе образотворче мистецтво 1 клас підручник, у якому дитина навчиться гармонійно сприймати навколишній світ, бачити і розуміти красу.

 

Навчитися гарно малювати покликаний курс мистецтво 1 клас підручник, який логічно продовжує попередній посібник.

 

Подорожуючи по світу мистецтва, першокласник зустріне трудове навчання 1 клас підручник, в якому описані ручні техніки обробки матеріалів, технічна творчість, декоративно-ужиткове мистецтво.

 

Піклуватися про власне здоров'я та самопочуття оточуючих допоможуть навчальні матеріали основи здоровя 1 клас підручник, який докладно та у зрозумілій, для першокласника, формі, розповість про розвиток життєвих навичок, гігієни, сприятливих для здоров’я, безпеки і гармонійного розвитку.

 

І нарешті, вірно розуміти і відчувати музичні твори допоможе музика 1 клас підручник, у якому описано загальне розуміння музичних творів, наведені приклади простих та веселих пісень для дітей, початкові знання з музичної грамоти.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України