Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

5-11 класи

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 37

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Українська та світова літератури - одні з найважливіших шкільних дисциплін. Читаючи різноманітні літературні твори, школярі розширюють світогляд та словниковий запас, стають більш ерудованими та грамотними. Щоб опанувати та добре засвоїти великий об’єм літератури, учні 5-11 класів мають придбати хрестоматії.

 

В iнтернет-магазинi Bookletka учні 5 класу можуть купити хрестоматії з української та світової літератури, які відповідають новій чинній програмі. Користується популярністю хрестоматія 5 клас світова література, яка містить цікаві розповіді про письменників, завдання та запитання, що допоможуть учням засвоїти матеріал.

 

Учні 6 класу мають можливість обрати хрестоматії різних видавництв. Наприклад, хрестоматія 6 клас світова література видавництва «Lexis» відрізняється наявністю літературознавчих статей та творчі завдання для опрацювання учнями прочитаних художніх творів.

 

Для 7 класу, окрім літератури, представлені хрестоматії із християнської етики, а також позакласне читання 7 клас для тих, хто прагне глибше пізнати літературний процес.

 

Дуже великий вибір представлений для учнів 8 класу. Посібники-хрестоматії із світової літератури містять найкращі україномовні переклади творів зарубіжних авторів. Також у нас є хрестоматія 8 клас українська література, розроблена для навчальних закладів з українською мовою навчання. Багато корисної літератури можуть придбати учні 9 класу. Наприклад, дайджести з української і світової літератур за 7-9 класи допоможуть приготуватися до іспитів і пригадати зміст творів, прочитаних раніше. Також у нас можна хрестоматія української літератури 9 клас купити із корисними літературознавчими словничками та біографічними довідками про письменників. Різноманітні довідники, посібники, хрестоматії та дайджести представлені у нашому інтернет-магазині для учнів старших класів. А хрестоматія 10 клас українська література стане у нагоді навіть вчителям. Вона містить питання та завдання, покликані розвивати аналітичне мислення учнів. Учні випускного класу зможуть придбати дайджести з літератури за 10-11 класи, а також унікальний посібник «23 перлини кохання». Він складається із дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури з неймовiрними iсторiями кохання видатних лiтераторiв. Також у нас представлена хрестоматія 11 клас українська література, яка допоможе підготуватися до іспиту.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України