Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

5-11 класи

Позиції 1 з 24 з 52

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 52

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Українська та світова літератури - одні з найважливіших шкільних дисциплін. Читаючи різноманітні літературні твори, школярі розширюють світогляд та словниковий запас, стають більш ерудованими та грамотними. Щоб опанувати та добре засвоїти великий об’єм літератури, учні 5-11 класів мають придбати хрестоматії.

 

В iнтернет-магазинi Bookletka учні 5 класу можуть купити хрестоматії з української та світової літератури, які відповідають новій чинній програмі. Користується популярністю хрестоматія 5 клас світова література, яка містить цікаві розповіді про письменників, завдання та запитання, що допоможуть учням засвоїти матеріал.

 

Учні 6 класу мають можливість обрати хрестоматії різних видавництв. Наприклад, хрестоматія 6 клас світова література видавництва «Lexis» відрізняється наявністю літературознавчих статей та творчі завдання для опрацювання учнями прочитаних художніх творів.

 

Для 7 класу, окрім літератури, представлені хрестоматії із християнської етики, а також позакласне читання 7 клас для тих, хто прагне глибше пізнати літературний процес.

 

Дуже великий вибір представлений для учнів 8 класу. Посібники-хрестоматії із світової літератури містять найкращі україномовні переклади творів зарубіжних авторів. Також у нас є хрестоматія 8 клас українська література, розроблена для навчальних закладів з українською мовою навчання. Багато корисної літератури можуть придбати учні 9 класу. Наприклад, дайджести з української і світової літератур за 7-9 класи допоможуть приготуватися до іспитів і пригадати зміст творів, прочитаних раніше. Також у нас можна хрестоматія української літератури 9 клас купити із корисними літературознавчими словничками та біографічними довідками про письменників. Різноманітні довідники, посібники, хрестоматії та дайджести представлені у нашому інтернет-магазині для учнів старших класів. А хрестоматія 10 клас українська література стане у нагоді навіть вчителям. Вона містить питання та завдання, покликані розвивати аналітичне мислення учнів. Учні випускного класу зможуть придбати дайджести з літератури за 10-11 класи, а також унікальний посібник «23 перлини кохання». Він складається із дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури з неймовiрними iсторiями кохання видатних лiтераторiв. Також у нас представлена хрестоматія 11 клас українська література, яка допоможе підготуватися до іспиту.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України