• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

5-11 класи

Позиції 1 з 12 з 52

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 52

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Українська та світова літератури - одні з найважливіших шкільних дисциплін. Читаючи різноманітні літературні твори, школярі розширюють світогляд та словниковий запас, стають більш ерудованими та грамотними. Щоб опанувати та добре засвоїти великий об’єм літератури, учні 5-11 класів мають придбати хрестоматії.

 

В iнтернет-магазинi Bookletka учні 5 класу можуть купити хрестоматії з української та світової літератури, які відповідають новій чинній програмі. Користується популярністю хрестоматія 5 клас світова література, яка містить цікаві розповіді про письменників, завдання та запитання, що допоможуть учням засвоїти матеріал.

 

Учні 6 класу мають можливість обрати хрестоматії різних видавництв. Наприклад, хрестоматія 6 клас світова література видавництва «Lexis» відрізняється наявністю літературознавчих статей та творчі завдання для опрацювання учнями прочитаних художніх творів.

 

Для 7 класу, окрім літератури, представлені хрестоматії із християнської етики, а також позакласне читання 7 клас для тих, хто прагне глибше пізнати літературний процес.

 

Дуже великий вибір представлений для учнів 8 класу. Посібники-хрестоматії із світової літератури містять найкращі україномовні переклади творів зарубіжних авторів. Також у нас є хрестоматія 8 клас українська література, розроблена для навчальних закладів з українською мовою навчання. Багато корисної літератури можуть придбати учні 9 класу. Наприклад, дайджести з української і світової літератур за 7-9 класи допоможуть приготуватися до іспитів і пригадати зміст творів, прочитаних раніше. Також у нас можна хрестоматія української літератури 9 клас купити із корисними літературознавчими словничками та біографічними довідками про письменників. Різноманітні довідники, посібники, хрестоматії та дайджести представлені у нашому інтернет-магазині для учнів старших класів. А хрестоматія 10 клас українська література стане у нагоді навіть вчителям. Вона містить питання та завдання, покликані розвивати аналітичне мислення учнів. Учні випускного класу зможуть придбати дайджести з літератури за 10-11 класи, а також унікальний посібник «23 перлини кохання». Він складається із дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури з неймовiрними iсторiями кохання видатних лiтераторiв. Також у нас представлена хрестоматія 11 клас українська література, яка допоможе підготуватися до іспиту.

Відгуки про товар
 1. Эту книгу мне предложили на замену, как альтернативу, поскольку той книги, что я заказала, в наличии не было. Своим заказом осталась довольна. В книге есть все необходимое. Спасибо!
  16 квіт. 2018, Виктория
 2. Очень понравилась компания. Связались в течении 15 минут. Быстро все оформили и отправили товар. Рекомендую!
  19 січ. 2016, Лана
 3. Я учитель русского языка и литературы, всем своим ученикам посоветовала только эту серию хрестоматии т.к. в ней по возможности полный объем произведений.
  11 черв. 2015, Элла Сергеевна
 4. Замовляли хрестоматії на клас.
  Оператор одразу передзвонив, та повідомив про наявність літератури.
  Дякуємо за скидочку, та швидке отримання книжок у бажаній кількості.
  10 черв. 2015, Олена Вікторівна
 5. заказала своему ребенку литературу, позвонили всего лишь через 10 минут, получила свою книгу вовремя.
  10 черв. 2015, Ольга

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України