Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

5-11 класи

Позиції 1 з 24 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Українська та світова літератури - одні з найважливіших шкільних дисциплін. Читаючи різноманітні літературні твори, школярі розширюють світогляд та словниковий запас, стають більш ерудованими та грамотними. Щоб опанувати та добре засвоїти великий об’єм літератури, учні 5-11 класів мають придбати хрестоматії.

 

В iнтернет-магазинi Bookletka учні 5 класу можуть купити хрестоматії з української та світової літератури, які відповідають новій чинній програмі. Користується популярністю хрестоматія 5 клас світова література, яка містить цікаві розповіді про письменників, завдання та запитання, що допоможуть учням засвоїти матеріал.

 

Учні 6 класу мають можливість обрати хрестоматії різних видавництв. Наприклад, хрестоматія 6 клас світова література видавництва «Lexis» відрізняється наявністю літературознавчих статей та творчі завдання для опрацювання учнями прочитаних художніх творів.

 

Для 7 класу, окрім літератури, представлені хрестоматії із християнської етики, а також позакласне читання 7 клас для тих, хто прагне глибше пізнати літературний процес.

 

Дуже великий вибір представлений для учнів 8 класу. Посібники-хрестоматії із світової літератури містять найкращі україномовні переклади творів зарубіжних авторів. Також у нас є хрестоматія 8 клас українська література, розроблена для навчальних закладів з українською мовою навчання. Багато корисної літератури можуть придбати учні 9 класу. Наприклад, дайджести з української і світової літератур за 7-9 класи допоможуть приготуватися до іспитів і пригадати зміст творів, прочитаних раніше. Також у нас можна хрестоматія української літератури 9 клас купити із корисними літературознавчими словничками та біографічними довідками про письменників. Різноманітні довідники, посібники, хрестоматії та дайджести представлені у нашому інтернет-магазині для учнів старших класів. А хрестоматія 10 клас українська література стане у нагоді навіть вчителям. Вона містить питання та завдання, покликані розвивати аналітичне мислення учнів. Учні випускного класу зможуть придбати дайджести з літератури за 10-11 класи, а також унікальний посібник «23 перлини кохання». Він складається із дидактичних матеріалів для уроків зарубіжної літератури з неймовiрними iсторiями кохання видатних лiтераторiв. Також у нас представлена хрестоматія 11 клас українська література, яка допоможе підготуватися до іспиту.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України