Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Хрестоматії

Позиції 1 з 24 з 117

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 117

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Література для позакласного читання дає можливість школярам знати більше, а хрестоматійні підручники призначені для більш глибинного вивчення української писемності. Оскільки українська література входить до обов’язкового переліку предметів Зовнішнього незалежного оцінювання, знання з цієї галузі є вкрай важливі для майбутніх студентів. Підручники за якими вчяться сучасні школярі, не мають такого повного переліку творів і цікавої та, головне, корисної інформації, яку може дати українська літературна хрестоматія.Навчаючись за новітньою програмою, над якою працювали викладачі незалежної України, школярі отримують якіснішу освіту.

 

Не секрет, що робота над шкільною програмою і досі триває у міністерських кабінетах, кожного року у переліку творів для вивчення у класі з’являються нові романи та оповідання, а інші, навпаки, викреслюються. Та школярі, за браком нових посібників, вчяться за старою програмою та не читають те, про що їх будуть запитувати на тому ж ЗНО. Хрестоматія літератури, складена професійними викладачами та спеціалістами у сфері, містить усі обов’язкові для ознайомлення твори, а книги для позакласного читання дають можливість дитині отримати поглибленні знання на рівні учнів спеціалізованих філологічних класів. Читання українських творів різних жанрів сприяє розвитку дитини та аналітичному розумінню усієї періодизації української літератури з її типовими рисами.

 

Книги серії "Позакласне читання українська література" надають знання для вдалого складання усіх екзаменів.

 

До уваги учнів та їх батьків надається хрестоматія літератури зарубіжної! Оскільки у багатьох навчальних закладах приділяється мало уваги зарубіжним письменникам, дітям необхідні додаткові джерела знать. Світова література хрестоматія, у якій зібрані всі найвизначніші твори світової скарбниці писемності, стане таким корисним джерелом!

 

Зарубіжна література хрестоматія дає школярам великий об’єм знать, тлумачень та ідей, розвиває аналітичне мислення, дає нагоду краще осмислити твори, яким дуже мало приділяється уваги у класі. Усе це сприяє всебічному розвитку дитини у шкільні роки. На нашому сайті представлені книги с української та всесвітньої (зарубіжної) літератури від початкових і до випускного класу, з оновленою програмою творів.

З нашими підручниками, дитина буде знати більше. Її шкільна підготовка з літератури дорівнюватиме знанням та вмінням випускника філологічного класу. Починати поглиблено вивчати літературу можна з перших класів. Обирайте книжки вже сьогодні на нашому сайті!

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України