Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Довідники 5-11 класи

Позиції 1 з 24 з 160

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 160

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Суспільство постійно розвивається і зазнає певних змін. Шкільні підручники не можуть вмістити весь новий матеріал. Тому в магазинах постійно з'являються оновлені довідники, схвалені Міністерством освіти і науки України, які допомагають учням йти в ногу з часом.

На основі чинних шкільних програм було створено «Великий довідник школяра» 5-11 класи, який містить всі основні відомості природничих наук, що вивчаються в школі: хімії, фізики, географії, біології, астрономії. Алфавітний покажчик дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, а яскраві ілюстрації сприяють швидшому засвоєнню матеріалу. Посібником можуть користуватися абсолютно всі люди, незалежно від професії та віку.

Довідник для абітурієнтів, школярів 5-11 класів з української мови охоплює весь навчальний курс з даного предмету. В одному посібнику зосереджені правила всіх мовних розділів. Практичний довідник «Українська мова та література» стане незамінним при підготовці учнів до ДПА та ЗНО. Формат підручника дозволяє навчитися швидко орієнтуватися в тестах, та якісно виконувати завдання на іспитах.

Такі ж довідники можна знайти і з інших мов – російської, англійської, німецької, французької та таких предметів, як історія і правознавство.

Не просто автоматично читати, а знати всі нюанси використання художніх засобів допоможе школярам книга «Літературні секрети». Користуючись нею, можна самому стати на шлях літературної творчості.

Існує безліч помічників і для точних наук: математики, алгебри, інформатики, креслення. «Геометрія 7-9 клас» - практичний довідник, який допоможе учням розібратися у складному світі геометричних фігур.

Багато шкіл пропонують учням поглиблене вивчення окремих предметів . Отримати додаткові знання дітям допоможуть спеціальні довідники, призначені для профільного рівня. Матеріал у них повністю викладений у формі таблиць, всі дані - систематизовані. Працювати з такими підручниками легко і швидко. Вся інформація краще запам’ятовується, а продуктивність роботи учнів значно покращується.

Якщо Вам не потрібний великий довідник, «Буклетка» пропонує купити міні-підручники з окремих розділів всіх навчальних предметів. Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України