Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Довідники 5-11 класи

Позиції 1 з 24 з 166

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 166

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Суспільство постійно розвивається і зазнає певних змін. Шкільні підручники не можуть вмістити весь новий матеріал. Тому в магазинах постійно з'являються оновлені довідники, схвалені Міністерством освіти і науки України, які допомагають учням йти в ногу з часом.

На основі чинних шкільних програм було створено «Великий довідник школяра» 5-11 класи, який містить всі основні відомості природничих наук, що вивчаються в школі: хімії, фізики, географії, біології, астрономії. Алфавітний покажчик дозволяє швидко знаходити потрібну інформацію, а яскраві ілюстрації сприяють швидшому засвоєнню матеріалу. Посібником можуть користуватися абсолютно всі люди, незалежно від професії та віку.

Довідник для абітурієнтів, школярів 5-11 класів з української мови охоплює весь навчальний курс з даного предмету. В одному посібнику зосереджені правила всіх мовних розділів. Практичний довідник «Українська мова та література» стане незамінним при підготовці учнів до ДПА та ЗНО. Формат підручника дозволяє навчитися швидко орієнтуватися в тестах, та якісно виконувати завдання на іспитах.

Такі ж довідники можна знайти і з інших мов – російської, англійської, німецької, французької та таких предметів, як історія і правознавство.

Не просто автоматично читати, а знати всі нюанси використання художніх засобів допоможе школярам книга «Літературні секрети». Користуючись нею, можна самому стати на шлях літературної творчості.

Існує безліч помічників і для точних наук: математики, алгебри, інформатики, креслення. «Геометрія 7-9 клас» - практичний довідник, який допоможе учням розібратися у складному світі геометричних фігур.

Багато шкіл пропонують учням поглиблене вивчення окремих предметів . Отримати додаткові знання дітям допоможуть спеціальні довідники, призначені для профільного рівня. Матеріал у них повністю викладений у формі таблиць, всі дані - систематизовані. Працювати з такими підручниками легко і швидко. Вся інформація краще запам’ятовується, а продуктивність роботи учнів значно покращується.

Якщо Вам не потрібний великий довідник, «Буклетка» пропонує купити міні-підручники з окремих розділів всіх навчальних предметів. Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України