Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Довідники школяра

Позиції 1 з 24 з 142

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 142

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Навчання в умовах сучасної школи передбачає розуміння і знання тем з найрізноманітніших дисциплін,які мають значну кількість термінів, дат, формул. Спеціальні посібники допомагають засвоїти кожний розділ програми. Шкільні довідники – сучасне видання, яке укладено відповідно до навчальної програми і вимог Міністерства освіти. Вони можуть створюватися для кожної окремої дисципліни, а можуть об`єднувати в собі знання з різних дисциплін.

Переваги довідників:

• Це найбільш повний навчальний посібник.

• Універсальність;

• Стислий і доступний виклад найнеобхіднішої інформації;

• Видання доповнено таблицями, статистичними даними, ілюстраціями для кращого розуміння інформації і тренування зорової пам`яті.

Посібники, які можуть допомогти у навчанні:

1. Великий довідник школяра поєднує в собі найбільш цінну і важливу інформацію для учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл. Матеріали стануть у пригоді під час виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт і ЗНО. Видання може містити матеріали, які полегшують запам`ятовування. Посібник незамінний, коли потрібно в найкоротші терміни повторити значний обсяг навчального матеріалу.  

Ця справжня міні бібліотека всіх знань під одною обкладинкою. Видання замінює десятки спеціалізованих довідників і посібників. У книзі зібрані найцікавіші факти по гуманітарним і точним наукам. Книгу можна використовувати для навчання у школі та саморозвитку.

2. Українська мова, література довідник може знадобитись під час вивчення нового матеріалу,написанні творів, рефератів та інших письмових робіт. Він розділений на 2 частини, під час роботи з кожною із них учні закріплять свої знання з української мови та літератури, познайомляться з теорією та завданнями для самоперевірки.

3. Навчально-практичний довідник школяра створений з урахуванням чинної програми. Посібник орієнтований на широке коло читачів. Видання містить необхідну інформацію для вивчення кожної теми. Школярі зможуть перевірити свої знання на практиці та проаналізувати помилки.

Під час навчання у школі учні можуть використовувати додаткову літературу для кращого засвоювання навчального матеріалу.

З цією методи учні можуть створити бібліотеку цінних для навчання книг. Довідник учня поєднує в собі переваги навчальної, довідкової і дидактичної літератури.

Це універсальне видання для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків та абітурієнтів. Довідник чітко і коротко висвітлює всі основні розділи шкільного курсу окремого предмета, такого як історія, математика,біологія, хімія, українська мова та ін. Інформація систематизована і представлена у зручному компактному вигляді.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України