Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Довідники школяра

Позиції 1 з 24 з 205

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 205

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Навчання в умовах сучасної школи передбачає розуміння і знання тем з найрізноманітніших дисциплін,які мають значну кількість термінів, дат, формул. Спеціальні посібники допомагають засвоїти кожний розділ програми. Шкільні довідники – сучасне видання, яке укладено відповідно до навчальної програми і вимог Міністерства освіти. Вони можуть створюватися для кожної окремої дисципліни, а можуть об`єднувати в собі знання з різних дисциплін.

Переваги довідників:

• Це найбільш повний навчальний посібник.

• Універсальність;

• Стислий і доступний виклад найнеобхіднішої інформації;

• Видання доповнено таблицями, статистичними даними, ілюстраціями для кращого розуміння інформації і тренування зорової пам`яті.

Посібники, які можуть допомогти у навчанні:

1. Великий довідник школяра поєднує в собі найбільш цінну і важливу інформацію для учнів 5-11 класів загальноосвітніх шкіл. Матеріали стануть у пригоді під час виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних робіт і ЗНО. Видання може містити матеріали, які полегшують запам`ятовування. Посібник незамінний, коли потрібно в найкоротші терміни повторити значний обсяг навчального матеріалу.  

Ця справжня міні бібліотека всіх знань під одною обкладинкою. Видання замінює десятки спеціалізованих довідників і посібників. У книзі зібрані найцікавіші факти по гуманітарним і точним наукам. Книгу можна використовувати для навчання у школі та саморозвитку.

2. Українська мова, література довідник може знадобитись під час вивчення нового матеріалу,написанні творів, рефератів та інших письмових робіт. Він розділений на 2 частини, під час роботи з кожною із них учні закріплять свої знання з української мови та літератури, познайомляться з теорією та завданнями для самоперевірки.

3. Навчально-практичний довідник школяра створений з урахуванням чинної програми. Посібник орієнтований на широке коло читачів. Видання містить необхідну інформацію для вивчення кожної теми. Школярі зможуть перевірити свої знання на практиці та проаналізувати помилки.

Під час навчання у школі учні можуть використовувати додаткову літературу для кращого засвоювання навчального матеріалу.

З цією методи учні можуть створити бібліотеку цінних для навчання книг. Довідник учня поєднує в собі переваги навчальної, довідкової і дидактичної літератури.

Це універсальне видання для учнів загальноосвітніх шкіл, батьків та абітурієнтів. Довідник чітко і коротко висвітлює всі основні розділи шкільного курсу окремого предмета, такого як історія, математика,біологія, хімія, українська мова та ін. Інформація систематизована і представлена у зручному компактному вигляді.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України