Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Атласи і контурні карти

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

При вивченні у загальноосвітній школі таких дисциплін як всесвітня історія, історія України та географія необхідною умовою є картографічна робота на уроках та практичних заняттях. Опрацювання карт має на меті розширення знань учнів з предмету, знайомство з новими елементами дисципліни, орієнтація в просторі та світі.

 

Атлас історія України допомагає розвивати ключові компетентності учнів. необхідні для роботи на уроках, зокрема це картографічні та просторові вміння. Сам предмет є досить цікавим і об’єктивно важливим для кожної дитини, тому важливо не лише отримувати теоретичні відомості, але й підкріплювати їх необхідними зображеннями територій, об’єктів про яких йде мова. Зокрема атлас 10 клас історія України ілюструє визвольні змагання українського народу на шляху до своєї незалежності та пропонує ряд карт Українських земель на початку ХХ століття, також розстановку сил у Першій світовій війні та інше.

 

Атлас всесвітня історія, розроблений для всіх класів, в яких ведеться вивчення цієї дисципліни, доповнений цікавим інформаційним матеріалом, який стане у нагоді учням і педагогам, підвищить рівень зацікавленості та прагнення до поглиблення рівня знань. В посібниках представлено таблиці з числовими показниками площ, довжин географічних об’єктів, чисельності населення, окремі важливі дати та події.

 

Предмет географії також вбачає за необхідність використання атласів на уроках. Так, атлас з географії 7 клас знайомить учнів з материками та океанами, а також природними особливостями кожного окремого континенту, допомагає в розумінні та визначенні понять географічних координат, масштабу, азимуту.

 

Щоб робота з атласом не була суто формальною, а закріплення відбувалося в належній формі, слід контурні карти купити. Саме вони зорієнтовані на практику дітей у картографічній орієнтації. Контурні карти України подані разом з окремими завданнями, тому не потрібно перемальовувати весь матеріал, слід виконати лише конкретно прописані завдання. Для прикладу, у контурні карти 6 клас треба прокласти маршрут на топографічній карті, отримавши конкретні цілі, або позначити на карті світу найдовші річки та найбільші озера, проставити крайні точки материків та визначити їх координати. Контурні карти з географії та інших предметів розроблені з урахуванням всіх міністерських вимог. Основною особливістю як контурних карт, так і атласів є їх універсальність: вони підходять до всіх підручників,які мають гриф допуску до застосування в школах країни.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України