Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники з медицини

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 88

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Здоров’я – це найважливіше, що є в житті кожної людини. Звичайно, для того, щоб його зберегти необхідно дотримуватися здорового способу життя. Але, на жаль, дуже часто лише цього одного виявляється замало. Існує велика кількість різноманітних хвороб, які неможливо вилікувати без допомоги відповідних спеціалістів. Саме тому професія лікаря завжди була і залишається необхідною та дуже важливою.

 

Молодим людям, які вирішили присвятити своє життя такій благородній та почесній справі, як надання допомоги та лікування інших людей, потрібно ставитись до свого життєвого вибору дуже серйозно та відповідально. Саме тому навчання лікарів будь-якої профільної спеціалізації є дуже довготривалим та кропітким процесом.

 

Мабуть, для кожного є цілком зрозумілим те, що неможливо допускатись до практичних занять без відповідної теоретичної підготовки. У засвоєнні теоретичних знань, безперечно, медичні підручники стануть просто незамінними для кожного студента-медика. Звичайно, можливо знайти літературу у різних бібліотеках або купити підручники з медицини у спеціальних книжкових магазинах. Але нерідко можна зіштовхнутись з такими проблемами, як відсутність новітніх, сучасних книжок або величезна ціна деяких друкованих видань.

 

Завдяки великим можливостям всесвітньої мережі Інтернет, кожен охочий зможе знайти потрібні підручники для медиків без жодних проблем. На спеціалізованому Інтернет-сайті кожному відвідувачу буде представлений та запропонований широкий вибір посібників та підручників з медицини.

 

Наприклад, медична книга поділяється на такі категорії в залежності від спеціалізації лікаря:

• для лікарів-стоматологів;

• для педіатрів;

• для офтальмологів;

• для терапевтів та багатьох інших спеціалістів.

Таким чином, кожен майбутній лікар знайде потрібну книжку та зможе замовити медичну літературу для вдосконалення та поглиблення знань і навичок.

 

Крім літератури для студентів лікарів, пропонується й інша, а саме: для медичних сестер та іншого медичного персоналу. Ще однією перевагою є те, що всі посібники видані згідно з державним стандартам, тобто пропонується медична література українською мовою з доставкою у Київ, Дніпро, Львів, Одесу та інші міста України. Також не тільки студенти – медики, а і самі лікарі знайдуть все необхідне, інші бажаючі, що турбуються про здоров’я своїх родичів та близьких людей, може зацікавити сімейна медицина підручник, в якому міститься багато цікавої та корисної інформації для всіх.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України