Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники з економіки

Позиції 1 з 24 з 144

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 144

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Студентам економічних ВУЗів і економічних факультетів доводиться вивчати багато нових незнайомих навчальних дисциплін. Яким би професійним не був викладач, але без спеціальної літератури студентові обійтися просто неможливо. У інтернет-магазині «Буклетка» можна знайти та купити підручники з економіки для вищих навчальних закладів.

 

Великою популярністю в наш час користується спеціальність «Менеджмент». Література з цієї дисципліни дозволяє вивчити окремо кожен вид менеджменту: креативний, інноваційний, маркетинговий, менеджмент організацій і персоналу, політичний, кадровий, податковий, зовнішньоекономічний, операційний, інвестиційний, екологічний. Управління в кожній окремій галузі потребує різного підходу і має свої особливості. Однією з найважливіших умов успішного функціонування будь якого підприємства є успішне управління фінансовими потоками. Тому, кожен економіст повинен освоїти фінансовий менеджмент.

 

У нас можна також придбати книги по маркетингу, такі як «Маркетинговий менеджмент», «Міжнародний маркетинг», «Маркетингова цінова політика». Ознайомитися з новітніми підходами до маркетингу, як науки, допоможе книга «Новітній маркетинг» Є.Савельєв, С. Чеботар. Для тих, хто вивчає фінанси, література теж не обмежена одним посібником. У нас є книги різних авторів, які доступно пояснять, що таке фінанси, фінансовий ринок, облік і аудит, фінансові інструменти, тощо.

Важливою економічною дисципліною являється Статистика. Книга з цього напрямку буде корисною і на заняттях у ВУЗі, і під час індивідуальної роботи.

 

Також у магазині зібрана найкраща економічна література: регіональна, ринкова, міжнародна, макро- і мікроекономіка. За допомогою даних книг можна дізнатися, як правильно організувати зовнішньоекономічну діяльність. А «Основи економічної теорії» допоможуть Вам розібратися в тому, як влаштоване економічне життя сучасного суспільства. Посібники представлені багатьма авторами й Ви самі можете обрати книгу, яка Вам до вподоби із доставкою у Київ, Львів, Дніпро, Одесу та інші міста України.

 

Жодна дисципліна не залишилася поза увагою «Буклетки»: Кредит і банківська справа, Бюджетна система, Контроль і ревізія, Інфраструктура товарного ринку, Економетрія, Основи бізнесу – у нас є будь яка література, для отримання міцних знань з потрібного напрямку діяльності.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України