Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Підручники з економіки

Позиції 1 з 24 з 140

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 140

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Студентам економічних ВУЗів і економічних факультетів доводиться вивчати багато нових незнайомих навчальних дисциплін. Яким би професійним не був викладач, але без спеціальної літератури студентові обійтися просто неможливо. У інтернет-магазині «Буклетка» можна знайти та купити підручники з економіки для вищих навчальних закладів.

 

Великою популярністю в наш час користується спеціальність «Менеджмент». Література з цієї дисципліни дозволяє вивчити окремо кожен вид менеджменту: креативний, інноваційний, маркетинговий, менеджмент організацій і персоналу, політичний, кадровий, податковий, зовнішньоекономічний, операційний, інвестиційний, екологічний. Управління в кожній окремій галузі потребує різного підходу і має свої особливості. Однією з найважливіших умов успішного функціонування будь якого підприємства є успішне управління фінансовими потоками. Тому, кожен економіст повинен освоїти фінансовий менеджмент.

 

У нас можна також придбати книги по маркетингу, такі як «Маркетинговий менеджмент», «Міжнародний маркетинг», «Маркетингова цінова політика». Ознайомитися з новітніми підходами до маркетингу, як науки, допоможе книга «Новітній маркетинг» Є.Савельєв, С. Чеботар. Для тих, хто вивчає фінанси, література теж не обмежена одним посібником. У нас є книги різних авторів, які доступно пояснять, що таке фінанси, фінансовий ринок, облік і аудит, фінансові інструменти, тощо.

Важливою економічною дисципліною являється Статистика. Книга з цього напрямку буде корисною і на заняттях у ВУЗі, і під час індивідуальної роботи.

 

Також у магазині зібрана найкраща економічна література: регіональна, ринкова, міжнародна, макро- і мікроекономіка. За допомогою даних книг можна дізнатися, як правильно організувати зовнішньоекономічну діяльність. А «Основи економічної теорії» допоможуть Вам розібратися в тому, як влаштоване економічне життя сучасного суспільства. Посібники представлені багатьма авторами й Ви самі можете обрати книгу, яка Вам до вподоби із доставкою у Київ, Львів, Дніпро, Одесу та інші міста України.

 

Жодна дисципліна не залишилася поза увагою «Буклетки»: Кредит і банківська справа, Бюджетна система, Контроль і ревізія, Інфраструктура товарного ринку, Економетрія, Основи бізнесу – у нас є будь яка література, для отримання міцних знань з потрібного напрямку діяльності.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України