Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Педагогіка підручники

15 шт.

на сторінці

15 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

Педагогіка – одна з головних наук, без якої суспільство не могло б розвиватися. Саме виховання, передавання нових знань прийдешнім поколінням є двигуном прогресу людської особистості. У нашому інтернет-магазині можна придбати підручники з педагогіки, які допоможуть студентам та вчителям вдосконалювати свої педагогічні навики та вміння.

Великою популярністю серед педагогів-дошкільників та студентів педагогічних ВУЗів користується «Дошкільна педагогіка» Поніманська. Купити підручник Альма матер можна у нашому інтернет-магазині «Буклетка». Він розкриває особливості та методи естетичного, фізичного, трудового, морального виховання малюків вдома та у дошкільних навчальних закладах. З нього можна, також, дізнатися історію розвитку педагогіки, отримати корисні поради щодо взаємодії закладів освіти з батьками, з питань виховання підростаючого покоління.

Відповіді на найважливіші питання з проблем соціального виховання особистості, можна знайти у О. Безпалько «Соціальна педагогіка». Книга містить, як теорію, так і практичні матеріали, які допоможуть виховувати дітей, незалежно від умов і навколишнього середовища. Підручник стане незамінним помічником майбутнім працівникам соціальної сфери, студентам, науковцям.

Рекомендуємо, також придбати Волкова Н.П.І. «Педагогіка». Навчальний посібник розкриває особливості системи освіти в Україні, знайомить з історією розвитку педагогіки, як науки. Значна увага приділяється становленню фахової компетентності вчителя, культурі його комунікації та психологічній підготовці.

З книгою В.Чайки «Основи дидактики» Ви навчитеся використовувати під час навчання найкращі методи та прийоми, доносити нову інформацію до дітей, так, щоб малюки міцно її запам’ятали. Займатися самостійно студентам допоможе Омеляненко В. «Педагогіка». Підручник купити можна у нас за доступною ціною. Він містить аналіз педагогічних ситуацій, ділові ігри, матеріали для самоконтролю, таблиці, схеми – все те, що дозволить повністю засвоїти курс «Педагогіки». Посібник такого типу є одним з перших в Україні.

Науковим працівникам, магістрам, викладачам ВУЗів ми можемо запропонувати книгу Козяр М. «Педагогіка вищої школи». В ній розкриті методи роботи з підготовки фахівців, в умовах епохи інформаційних технологій.

Неможливо обійтися в сучасному світі без інновацій. Чи готовий педагог до інноваційної діяльності? В цьому допоможе розібратись посібник «Інноваційні педагогічні технології» І. Дичківської. В книжковому інтернет магазині Bookletka.com, Ви зможете найти найкращі посібники з педагогіки, які допоможуть Вам в навчанні, в роботі, у вихованні підростаючого покоління та самовдосконаленні.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України