• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники для Вузів

Позиції 1 з 12 з 304

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 304

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Сучасні студенти дуже багато інформації отримують з інтернет-ресурсів. Але найкращим і надійним помічником у навчанні завжди була та залишаєтся книга. На нашому сайті присутня навчальна література для ВУЗів будь-якого професійного спрямування.

 

Студенти медичних вищих навчальних закладів зможуть знайти у нас підручники з будь-якої спеціальності: акушерства і гінекології, педіатрії, стоматології, медичної генетики, першої медичної допомоги, інтенсивної терапії, хірургії, фармакології та багатьох інших медичних професій.

 

Є в «Буклетці» книги для ВУЗів, що готують фахівців з педагогіки та психології, мають на меті допомгти розібратися в багатьох питаннях навчання і виховання підростаючого покоління, та психологічних змінах людини, які відбуваються з нею протягом всього життя.

 

Крім педагогічної, видавництво «Академія» друкує літературу для студентів економічних та промислових факультетів, політології, менеджменту, маркетингу.

 

Також студенти економічних ВУЗів знайдуть в нашому інтернет-магазині книги видавництва «Знання». Ці підручники допоможуть їм опанувати бухгалтерський облік, основи аудиту, теорію статистики, систему управління фінансами, банківську справу.

 

В магазині Ви знайдете великий вибір словників, які навчать правильно використовувати слова в мові та на письмі, не допускаючи помилок та неточностей. Словники адресовані широкому колу читачів: студентам, викладачам та спеціалістам в різних областях знань.

 

Якщо у Вас немає часу для пошуку потрібної літератури, можна підручники для ВУЗів купити в інтернет - магазині«Буклетка». Не виходячи з дому, Ви ознайомитесь зі списком літератури, її авторами, коротким змістом посібників, та зможете вибрати те, що зацікавить саме Вас.

Відгуки про товар
 1. Несмотря на то, что они стоят не дешево, карандашики полностью себя оправдали. Очень мягкие и яркие. Заказывала вместе с разукрашкой на подарок племяннице. Даже по раскрасске видно, где она этими карандашами рисовала и где другими. Цвета насыщеннее намного.
  18 квіт. 2018, Оксана
 2. Чудова книга. Рекомендую усім педагогам ДНЗ. Низька ціна.
  22 черв. 2015, Vladislava
 3. Всё очень даже оперативненько. Оформила заказ на сайте, буквально через 10 минут перезвонили.В этот же день сделали отправочку. На следующий день книга уже была у меня.В дальнейшем буду заказывать ещё.
  17 черв. 2015, Инга М.

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України