• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Підручники для Вузів

Позиції 1 з 12 з 209

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 209

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Сучасні студенти дуже багато інформації отримують з інтернет-ресурсів. Але найкращим і надійним помічником у навчанні завжди була та залишаєтся книга. На нашому сайті присутня навчальна література для ВУЗів будь-якого професійного спрямування.

 

Студенти медичних вищих навчальних закладів зможуть знайти у нас підручники з будь-якої спеціальності: акушерства і гінекології, педіатрії, стоматології, медичної генетики, першої медичної допомоги, інтенсивної терапії, хірургії, фармакології та багатьох інших медичних професій.

 

Є в «Буклетці» книги для ВУЗів, що готують фахівців з педагогіки та психології, мають на меті допомгти розібратися в багатьох питаннях навчання і виховання підростаючого покоління, та психологічних змінах людини, які відбуваються з нею протягом всього життя.

 

Крім педагогічної, видавництво «Академія» друкує літературу для студентів економічних та промислових факультетів, політології, менеджменту, маркетингу.

 

Також студенти економічних ВУЗів знайдуть в нашому інтернет-магазині книги видавництва «Знання». Ці підручники допоможуть їм опанувати бухгалтерський облік, основи аудиту, теорію статистики, систему управління фінансами, банківську справу.

 

В магазині Ви знайдете великий вибір словників, які навчать правильно використовувати слова в мові та на письмі, не допускаючи помилок та неточностей. Словники адресовані широкому колу читачів: студентам, викладачам та спеціалістам в різних областях знань.

 

Якщо у Вас немає часу для пошуку потрібної літератури, можна підручники для ВУЗів купити в інтернет - магазині«Буклетка». Не виходячи з дому, Ви ознайомитесь зі списком літератури, її авторами, коротким змістом посібників, та зможете вибрати те, що зацікавить саме Вас.

Відгуки про товар
 1. Отличный магазин! Супер сервис! Быстро позвонили, сбросили реквизиты на оплату и отправили, рекомендую!
  13 бер. 2020, Андрей
 2. Часто заказываю книги по учебе на этом сайте. Всегда качественное обслуживание и быстрая доставка. Эту книгу я получила на следующий день после заказа. Все классно!
  22 квіт. 2018, Лилия
 3. Заказала книгу, в этот же день перезвонили, сказали, что отправка будет завтра. Заказывала доставку Укрпочтой, все пришло нормально, а книга намного дешевле оказалась,чем на других сайтах.
  10 квіт. 2018, Ольга
 4. Чудова книга. Рекомендую усім педагогам ДНЗ. Низька ціна.
  22 черв. 2015, Vladislava
 5. Всё очень даже оперативненько. Оформила заказ на сайте, буквально через 10 минут перезвонили.В этот же день сделали отправочку. На следующий день книга уже была у меня.В дальнейшем буду заказывать ещё.
  17 черв. 2015, Инга М.

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України