Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Польська мова

Позиції 1 з 12 з 51

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 51

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Польська мова стає дедалі популярнішою для вивчення як в нашій країні так і далеко за її межами. Причин цьому безліч, але основних декілька.

 

По-перше, це країна Євросоюзу, в якій уже легко отримати дозвіл на проживання та роботу. В контексті цього слід зазначити, що Польща – економічно розвиненіша ніж Україна, тож і роботу там можна знайти кращу. Та для отримання престижної роботи знання мови є обов’язковим. Окрім цього, на території цієї країни дуже високий рівень вищої освіти,отримати яку іноземцю не проблема при наявності мовних знань.

 

По-друге, у країні робиться все можливе для стрімкого та ефективного розвитку туризму, як гірського, так і пляжного. А для гарного відпочинку знадобиться знання мови. Й житло знайти легше, й порозумітися з місцевими важливо.

 

По-третє, польська мова – одна з наймелодійніших мов світу. Тож це просто буде цікавим. А ще, вивчити польську мову можна самостійно й без особливих зусиль, оскільки вона дуже схожа за своїми конструкціями та граматикою до української та російської.

 

Тож, придбавши самовчитель польської мови, можна почати опановувати незвідану мову. Серед безлічі пропонованих на ринку підручників польської мови, слід все ж таки розпочати з книги «Польська мова для початківців». Працювати з такими посібниками уже легко. Уважно читаючи матеріал, можливо в короткий термін познайомитися з основними правилами читання, вимови, а також засвоїти необхідний граматичний матеріал. В ній правила викладені дуже стисло та лаконічно,а подана лексика допоможе спілкуватися на побутовому рівні. До книги додається диск з записами текстів та діалогів, аби Вам було легше сприймати вимову носіїв мови. Ефективним для вивчення польської також буде серія «Польська мова за 4 тижні», яка за такий короткий термін допоможе вивчити польську мову. Вона також буде цікавою для тих, хто хоче відновити в пам’яті давно забуті мовні навички. або розширити інформацію про польські традиції та стиль життя.

 

Книги польської мови стануть у нагоді кожному, хто прагне до знань. Якщо ж Ви маєте на меті гарне володіння мовою, то доречним буде польсько -український словник, в якому викладено велику кількість лексичних одиниць з їх граматичними конструкціями та, що особливо важливо, формами дієслів. Якщо ж Ви їдете до країни, а мову ще вивчили на невисокому рівні, візьміть з собою польсько- український розмовник. Він допоможе Вам краще порозумітися з місцевим населенням та орієнтуватися в країні.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України