Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 6 клас

Позиції 1 з 12 з 22

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 22

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Посібник з німецької мови розроблений спеціально для загальноосвітніх навчальних закладів шостого року навчання. Підручник німецька мова 6 клас Сотникова та Білоусова застосовується для навчання німецької мови як базової. Посібник максимально адаптований під комунікативну спрямованість навчання, тобто має багато цікавих інтерактивних завдань у формі ігри що відповідають віку учнів. Підручник 6 клас німецька мова повність відповідає освітнім стандартам та складений згідно методичних рекомендацій міністерства науки та освіти України. Виданий за рахунок державних коштів не для комерції. Підручник має 8 розділів, які містять 12-16 уроків. Кожний розділ закінчується практичними завданнями по темі.

 

Не дивлячись на те, що англійська мова є профілюючою багато шкіл у середніх класах вводять для навчання учнями другу іноземну мову. Частіше всього це німецька. Цей навчальний посібник використовується учнями, які вивчають німецьку мову як додаткову. Підручник німецька мова 6 клас Сидоренко, Палій адаптований та схвалений згідно методичних рекомендацій міністерства науки та освіти України для загальноосвітніх закладів другого року навчання німецької мови. Інтерактивні завдання по вивченій темі допомагають учням скоріше сприймати матеріал уроків.

 

Ілюстрований посібник для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Схвалений міністерством освіти і науки України. Підручник Н.П. Басай німецька мова 6 клас адаптований для учнів, які вивчають німецьку як іншу іноземну мову. Володіння декількома іноземними мовами надає великі перспективи у майбутньому. Саме у школі вивчання двох разом іноземних мов надається набагато швидше. Книжка німецька мова 6 клас Басай стає величезною підтримкою в досягненні мети вивчення мови.

 

Зошити містять необхідні завдання для розвитку письмового навичку та розроблені для користування дома і на уроках у школі. Робочий зошит німецька мова 6 клас допоможе закріпити придбані знання. Книга німецька мова 6 клас на рівні з зошитом є невід’ємною частиною методичного комплексу із навчання німецької мови. Завдання розроблені та схвалені міністерством науки та освіти України.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України