Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Німецька мова 10 клас

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 17

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 228 грн

Починаючи з: 353 грн

Починаючи з: 353 грн

Починаючи з: 342 грн

Починаючи з: 203 грн

Починаючи з: 171 грн

274,00 грн.
400,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Володіння іноземними мовами в наш час надзвичайно важливе в кожній сфері діяльності, тому вивчати ту чи іншу мову з кожним днем намагається все більша кількість людей. Освоюючи іноземну мову, хочеться не просто заучувати правила, різні граматичні конструкції і повністю сформовані фрази, а й усвідомити особливості побудови мови в цілому. Тим більше, що тільки при такому результаті можливо дійсно вільне володіння чужою мовою.

 

Кожному з батьків, дитина яких вивчає німецьку мову і вже перебуває в 10 класі, для поліпшення освітнього процесу та зміцнення знань потрібно придбати підручник Німецька мова 10 клас. Наш інтернет – магазин спеціалізованоі літератури містить корисні книги та рекомендації по вивченню німецької мови, у тому числі наявна неймовірна кількість різних посібників і методичних матеріалів, які рекомендовано використовувати під час вивчення іноземних мов.

 

Вивчення німецької мови зазвичай потрібно започатковувати, маючи уявлення про мовний склад і граматику. Володіючи великим словниковим запасом, легше починати вивчення іноземних мов, ніж знаючи 10-20 слів або не знаючи їх зовсім. Серед нашої літератури є чудовий підручник під редакцією *Басай Німецька мова 10 клас.* Виклад матеріалу в цьому підручнику буде зрозумілий і школяру, і студентові, і дорослому, який тільки вирішив вивчати німецьку мову або ж бажає покращити вже наявні, отримані раніше знання.

 

Якщо ви хочете вивчати німецьку мову, дізнатися багато чого нового і цікавого саме про цю мову і про Німеччину - ви потрапили за потрібною адресою. Тому що у нас велика кількість книг, серед яких, Німецька мова 10 клас Сотникова,  яка вже зарекомендувала себе як грамотно складений і насичений практичними вправами підручник. За допомогою таких книг ви швидко, ефективно і комфортно вивчите німецьку мову.

 

Книги з німецької мови читати потрібно, тому що німецька мова має логічний упорядкований синтаксис і невелику кількість запозичених іноземних слів. Більшість нових іноземних слів - англійські запозичення, але, як і англійська, німецька мова також містить багато іноземних слів з грецькими та латинськими корінням, що часто вже не розглядаються більше як "іноземні". Розширити світогляд, оволодіти іноземною мовою і отримувати задоволення від спілкування нею допоможуть вам наші підручники, які складені зі знанням справи і любов’ю до кожного учня.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України