Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Французька мова

Позиції 1 з 24 з 61

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 61

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари

Починаючи з: 150 грн

Починаючи з: 150 грн

Починаючи з: 220 грн

400,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Найкращі підручники з французької мови.Світ змінюється і поруч з розповсюдженими для вивчення такими іноземними мовами як англійська та німецька, все більшої популярності набуває французька. І це не дивно, адже вона давно визнана однією з наймелодійніших мов світу, нею «розмовляє» кулінарія та мода. Проте процес вивчення її достатньо складний та вимагає правильного підходу, а також у нагоді стане правильно підібрана французька мова книга.

Велика кількість загальноосвітніх шкіл після започаткування обов’язкового вивчення другої іноземної мови обрали саме французьку. Тому при роботі з новою програмою треба купити підручники з французької мови 7 клас Клименко, бо саме вона допоможе якнайкраще опанувати граматичні структури та попрацювати над правильною вимовою. Видання містить гарно структурований матеріал, який повністю відповідає віковим особливостям учнів та потребам сучасного суспільства. Велика увага приділена ознайомленню з лінгвокраїнознавчим компонентам мовної освіти, що краще допомагає учням зорієнтуватися в реаліях сучасної французької мови. Актуальна книжка з французької мови 7 клас Клименко містить також велику кількість вправ для практичного застосування набутих знань. Для учнів, що тільки перейшли до середньої ланки ефективним буде робочий зошит з французької мови 5 клас, адже він створений спеціально для того, щоб покращити знання мови та сприяти кращій адаптації школярів.

Якщо вивчення французької починається в початковій школі, то ідеальним вибором стане французька мова підручник Чумак, який створений з урахуванням вікових особливостей молодших школярів та містить велику кількість ілюстративного матеріалу, який допомагає візуально сприйняти певний обсяг матеріалу та краще його засвоїти. Всю подану інформацію структуровано за кількома критеріями, тому молодшим школярам буде легко впоратися з підручником як під час уроків, так і при виконанні домашніх завдань.

Придбати якісні підручники легко та за доступною ціною можна в інтернет-магазині Буклетка, адже завдяки широкому асортименту товарів на сайті можна швидко підібрати необхідний варіант. Зручний спосіб оплати та швидка доставка дозволять вже за кілька днів отримати замовлення та насолоджуватися вивченням французької мови.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України