• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Карпюк 1 клас Зошити + Підручники

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Оксана Карпюк 1 клас підручникизамовити по доступній ціні

 

Підручники English with Smiling Sam 1 клас розроблені спеціально для першого класу учнів, які тільки починають вивчати англійську, з метою допомогти їм освоїти основи мови.

 

Ці друковані видання орієнтовані на зацікавлення дітей і створені з урахуванням їхніх пізнавальних особливостей. Мають барвистий дизайн, багато ілюстрацій та інтерактивних вправ, це допомагає дітям засвоювати новий матеріал легко і весело. Структура охоплює 6 розділів, подача інформації і її вміст відповідають нормам НУШ 2023.

 

У них матеріал подається просто і доступно, основи англійської мови викладаються через повсякденні теми, простими фразами, акумулюючи початковий словниковий запас. Учні вивчають числа і кольори стимулюють комунікативні здібності. Використовуються ігри, пісні, інтерактивні вправи та діалоги, що допомагають дітям вивчати мову в ігровій, невимушеній формі.

 

Переваги підручника English with Smiling Sam 1:


• Барвистий та привабливий дизайн: Створений спеціально для молодших школярів має яскравий та привабливий дизайн, що сприяє зацікавленню дітей і стимулює їхнє бажання вивчати мову.

 

• Послідовна структура: Вибудований за послідовною структурою, яка допомагає учням засвоювати матеріал ефективно, починаючи з основ і поступово переходячи до складніших тем.

 

• Інтерактивність: Містить інтерактивні вправи, ігри, діалоги та рольові ігри, які стимулюють комунікативні навички учнів і допомагають використовувати вивчений матеріал на практиці.

 

• Новітні підходи до розвитку мовлення: English literature допомагає учням розвивати усне та письмове мовлення, навички читання та письма, що є важливими для мовленнєвого розвитку.

 

• Активна участь учнів: Стимулює активну участь учнів у процесі навчання, дозволяючи їм бути прямими учасниками уроків та занять.

 

• Використання ілюстрацій: Зображення та ілюстрації використовуються для покращення засвоєння матеріалу та візуального розуміння нових понять.

 

Ці переваги допомагають зробити процес навчання поглибленої англійської веселим, цікавим та ефективним для молодших школярів, допомагаючи їм засвоїти основи мови та розвивати комунікативні навички.

 

Робочі зошити Карпюк 1 класкупити онлайн з доставкою поштою


Робочий зошит English with Smiling Sam 1 рік створений за новою програмою Нова Українська Школа. Він є важливим доповненням до підручника та має декілька переваг, що сприяють ефективному вивченню іноземної мови у дітей.

 

Переваги Activity Book:

 

➤ Закріплення вивченого матеріалу: Зошит зі смайликом містить вправи та завдання, які допомагають учням закріпити матеріал, наведений у підручнику. Дає додаткову можливість відпрацьовувати граматику, лексику та комунікативні навички.

➤ Варіативність завдань: Містить різноманітні типи вправ, що дозволяє залучити дітей до різних видів діяльності, таких як: заповнення пропусків, малювання, доповнення речень, розпізнавання аудіофрагментів та інше. Це дозволяє краще врахувати індивідуальні особливості дітей та їхні пізнавальні стилі.

➤ Розвиток навичок аудіювання та говоріння: Workbook містить аудіофрагменти для прослуховування та виконання завдань на аудіювання, які стимулюють учнів розмовляти англійською мовою. Це сприяє розвитку навичок розуміння на слух, вимови та усного мовлення.

➤ Підтримка самостійності учня: Надає учням можливість працювати самостійно під час домашніх завдань або додаткових занять. Стимулює самостійність та активну позицію учнів у процесі вивчення мови.

➤ Можливість відстеження прогресу: Допомагає вчителю відстежувати прогрес кожного учня, оцінюючи їхні досягнення та виправляючи помилки, що в свою забезпечує більш індивідуалізований підхід до навчання.

 

Актуальність використання цього робочого зошита в процесі навчання дітей полягає в тому, що він забезпечує практичне застосування знань, отриманих під час уроків. Поурочні розробки дозволяють виявити прогалини в знаннях і навичках. Також він стимулює активність учнів та їх інтерес до предмета, забезпечуючи більш ефективний і глибший процес засвоєння матеріалу.

 

Крім того, він є зручним інструментом для систематичного тренування мовних навичок, що допомагає утримувати рівень знань і сприяє стабільному прогресу в навчанні. Завдяки йому англійська мова освоюється набагато ефективніше і швидше.

 

Про автора та його навчально-методичний комплекс.

 

Оксана Карпюк – відома українська науковиця, авторка популярних підручників з англійської мови. Як педагог, вона має значний практичний досвід у галузі навчання англійської мови, який використовує в процесі розробки навчальних матеріалів для шкіл. Накопичений педагогічний досвід, наукові дослідження та методичні практики, дозволяють їй створювати ефективну навчально-методичну літературу, надзвичайно актуальну і цікаву, щоб відповідати потребам українських школярів.

 

Варто зазначити, що усі підручники і посібники цього автора створені у відповідності до вимог НУШ 2018 та володіють грифом МОН України. Вони відрізняються чіткою структурою, логічним поданням матеріалу, розвиваючими вправами і захоплюючими ілюстраціями, що допомагає учням краще засвоювати мовні знання та навички.

 

Oksana Karpyuk здобула популярність та довіру серед вчителів і учнів, які використовують її навчальні матеріали для успішного вивчення іноземної мови у всіх школах України. На особливу увагу заслуговує навчально-методичний комплекс English  with smiling sam – незамінний помічник в освоєнні мовленнєвих компетенцій.

 

Даний НМК охоплює період навчання з 1-го по 11-й клас, випускається видавництвом Лібра Терра у двох варіантах – для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської та загальноосвітніх. Його основою виступають підручники та робочі зошити. Проте він включає в себе широкий набір додаткових матеріалів, зокрема книги для читання, прописи та дидактичні матеріали, також є книжка для вчителя, ресурсна папка. Окрім того присутній широкий спектр тематичної цифрової інформації та відкритий доступ до інтерактивного мультимедійного додатку, тут можна знайти аудіо- та відеододатки, мультимедійні програми, цікаві й пізнавальні картинки.

 

Де замовити? Ціна на друковану літературу у BOOKLETKA вас задовольнить.

 

Зробити онлайн замовлення навчальної літератури Оксани Карпюк для вивчення англійської мови, можна через сайт БУКЛЕТКА. Наш інтернет магазин дозволяє придбати книги дешевше ніж на ринку, особливо оптом. У нас найбільш привабливі гуртові ціни в Україні. Тернопіль, Львів, Одеса, Київ – доставляємо замовлення всюди.

Відгуки про товар
  1. Спасибо большое! Обслуживание - класс! Все вовремя доставили, сообщили, подсказали!
    17 вер. 2019, Евгения

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України