Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Книги для батьків

Позиції 1 з 24 з 31

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 31

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

Для того, щоб виростити здорову й щасливу дитину, дорослі повинні приділяти їй якнайбільше уваги. Дуже часто мами, незалежно від віку, стикаються з проблемами, яких можна було б легко уникнути, маючи під рукою потрібну літературу.

В магазині «Буклетка» зібрані найкращі книги для батьків, в яких вони можуть знайти відповіді, майже на всі необхідні запитання.

Коли в сім'ї з'являється маленька людина, з нею разом приходить безліч нових клопотів. Та вони стануть приємними, якщо батьки не впадатимуть в паніку з будь якого приводу, а знатимуть, як легко вирішити ту, чи іншу ситуацію. В цьому їм допоможуть поради з книги «Дитина народилася». Кожен вік маляти має свої особливості. Тому, саме корисні книги по вихованню дітей «Мені 1 рік», «Мені 2 роки», «Мені 3 роки», допоможуть виховувати дитину правильно, враховуючи її фізичний та розумовий розвиток.

Дуже важливо створити в сім'ї доброзичливі відносини. Там де лад, мир і любов, малюки ростуть веселими й здоровими. Книга «Будьте хорошими батьками для своєї дитини і для себе» підкаже, в які ігри можна пограти в колі сім'ї, як поводити себе в різних ситуаціях зі своєю крихіткою. «101 спосіб показати дитині свою любов» навчить правильно висловлювати свої почуття. Посібник «Такі різні діти» допоможе батькам розібратися, чому їх малюк не схожий на інших, навчить цінувати дитячу індивідуальність.

Часто, коли дитина підростає, батьки стикаються з деякими проблемами у її вихованні та вадами у фізичному розвитку. Вчасно помітити і зробити правильний крок до подолання проблем допоможе відповідна книга для батьків, купити яку можна в нашому інтернет магазині. До таких книг відносяться: «Агресивна дитина», «Особлива дитина від народження до 6 років», «Гіперактивна дитина», «Заїкання»,тощо.

Також з нашими посібниками Ви зможете дізнатися, як виховувати обдаровану дитину, як розвивати її пам'ять, вчити творити, відчувати. Батьки, які хочуть прищепити своїм малюкам любов до іноземних мов, зможуть знайти у нас відповідні навчальні диски.

Багато клопоту виникає у батьків, коли малюк захворіє. Якщо знати правила надання першої допомоги та методи лікування, хвороба швидко мине і пройде без ускладнень. Нежить і кашель дошкуляють малечі найбільше. Найкращими порадниками в лікуванні цих недугів стануть книги Комаровського. Купити їх можна у «Буклетці» за помірну ціну. Скориставшись корисною літературою з нашого інтернет магазину, Ви зможете виховати свого малюка розумним, здоровим і щасливим.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України