• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Fly High Pupils book

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 13

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

У книжковому інтернет-магазині Буклетка міститься безліч навчальної літератури, в тому числі для вивчення англійської мови. Навчально-методичний комплекс Fly High, представлений в даному розділі, є одним з найпопулярніших курсів вивчення англійської мови. Fly High pupils book - це підручник, основний елемент НМК. Тут ви знайдете підручники всіх рівнів.

Про підручник.

НМК має чотири рівні, вони розраховані на чотири роки навчання. Він орієнтований на дітей, учнів початкових класів шкіл з поглибленим вивченням англійської мови. Кожен рівень комплексу оснащений підручником, робочим зошитом та іншою навчально-методичною літературою для учнів і вчителів. Підручник можна сміливо назвати головним елементом всієї освітньої програми Fly High, саме він задає темп і напрямок навчання. Весь матеріал, викладений в ньому, спеціально підібраний для дітей, він цікавий, актуальний і максимально інформативний.

Підручник англійської мови Fly High показав на практиці свою ефективність, він повністю відповідає всім методичним рекомендаціям та схвалений Міністерством освіти і науки України. Вчителі відрізняють його зручність і компетентність, він повною мірою враховує потреби учнів молодших класів. З ним вони швидко вчаться писати, читати й розмовляти англійською мовою, удосконалюючи свої мовленнєві навички і знання з граматики.

Переваги.

  • Купити підручник Fly High pupils book необхідно тому, що в ньому багато корисної, сучасної та захоплюючої інформації. Його сторінки містять пісні, історії та гри, які спонукають дітей до активного спілкування англійською мовою.
  • Основна частина вокабуляра, а також всі структури підручника оформлені у вигляді коміксів, крім того, до нього додаються веселі тематичні мультфільми на CD диску.
  • Різноманітні захоплюючі ігри, такі як: «Jungle Fun» і «Fun Times», не дадуть учням нудьгувати. Вони допомагають розслабитися, але в той же час продовжують процес навчання в неформальній ігровій атмосфері.
  • Розділ «Learn with Tag» містить якісно складену граматику, максимально зрозумілу для дитячого сприйняття.
  • Розділи «My Project» і «My picture Dictionary» дають додаткові вправи та завдання з вокабуляром. Вони розвивають дитину, розширюючи знання про світ, і насичують її словниковий запас.

Чому його потрібно замовити?

Підручники Fly High pupils book купити просто необхідно, адже без нього опанувати курс англійської неможливо. А ще, це один з найбільш улюблених дітьми підручників англійської мови. У ньому розповідь ведеться від імені казкових персонажів, а граматика й вокабуляр представлені в контексті захоплюючої історії. Теми уроків мають різний формат, це тексти, ігри та комікси. Словник з красивими картинками допомагає розширювати словниковий запас дитини. Цікаві історії оповідають про казкових героїв і допомагають легко освоїти лексику. Таким чином, учні поринаютьу світ знань повний веселощів, так вони полюблять англійську мову та продовжать її вдосконалювати в майбутньому

Відгуки про товар
  1. Отличное пособие для изучения языка и не высокая цена
    14 бер. 2020, Янина

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України