• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Fly High Activity book

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Книжковий інтернет-магазин Буклетка зібрав широкий асортимент навчальної літератури спеціалізованої на вивченні англійської мови. В даному розділі пропонується до ознайомлення Fly High activity book - робочий зошит, що входить до складу навчально-методичного комплексу Fly High. Тут представлений весь асортимент робочих зошитів, кожного рівня.

Про робочий зошит.

НМК складається з 4 рівнів, розрахованих на рік навчання кожен. Для ефективного проходження рівня, необхідно повністю вивчити його науково-інформаційну складову, яка зібрана в спеціальній навчально-методичної літературі. Fly High workbook і спеціалізований підручник, містять основний пласт знань курсу.

Матеріал, викладений тут, розрахований на дітей, школярів початкових класів. У той час як підручник відкриває перед учнем весь спектр знань англійської мови, Fly High робочий зошит дозволяє йому закріпити пройдений матеріал. Для якісного відточування навичок мовлення, письма та читання, пропонуються до виконання різноманітні завдання і вправи. Всі вони відрізняються високим ступенем ефективності, що було доведено на практиці застосування в навчальному процесі багатьох країн. НМК допущений до освітнього процесу Міністерством освіти і науки України.

Переваги.

  • Цікава, актуальна і корисна інформація. Всі завдання та вправи містять сучаснідані, яка цікавить дітей початкових класів.
  • Ігрова форма навчання. Створює невимушену атмосферу, що сприяє більш активному залученню дітей до вивчення теми на добровільній основі.
  • Багато уваги приділяється спілкуванню англійською мовою. Для цього пропонується прочитати різні цікаві історії, зіграти захоплюючі ігри або співати веселі пісеньки.
  • До зошита додаються CD диски. Вони містять безліч додаткових даних на різні теми курсу. Тут є аудіо та відеозаписи, картинки, флеш-анімації і постери.
  • Доступна онлайн версія англійська мова Fly High activity book «Fly High Ukraine». Онлайн ресурс надає широкі можливості в плані розвитку навичок мовлення та читання, отримання доступу до величезної аудіо та відеотеки, а також інтерактивних ігор.

Чому його потрібно замовити?

Робочий зошит Fly High activity book купити потрібно обов'язково. По-перше, це один з ключових компонентів всього комплексу, без нього ефективно вивчити рівні, та закінчити курс не вийде. По-друге, він дозволить дитині глибше зануритися в світ знань, попутно вивчаючи англійську мову в атмосфері радості й веселощів. Захоплюючий курс, сповнений неймовірних пригод, веселих пісень, казкових персонажів, цікавих і пізнавальних історій не залишить учнів байдужими. Це незабутня подорож, що проходить в безтурботним атмосфері. Діти будуть чекати її повторення з року в рік. Проходячи рівень за рівнем, вони швидко вдосконалюють свою англійську.

Відгуки про товар

© 2012-2024 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України