• +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

English Vocabulary in Use

English Vocabulary in Use

English Vocabulary in Use

Двічі клацніть на зображенні для перегляду в повному розмірі

Зменшити
Збільшити

Більше зображень

Додати відгук

Коротка інформація
English Vocabulary in Use - серія навчальних посібників, призначених для розширення словникового запасу. Ці підручники випускаються кембріджським видавництвом в серії «in Use», яка найбільш відома завдяки популярній граматиці Реймонда Мерфі. Незважаючи на схожість формату зі «старшим братом» - «синім Мерфі» і простоту викладу матеріалу, English Vocabulary in Use є далеко не таким корисним підручником, як можна було б припустити.

Ця серія підручників розрахована на рівні знання англійської мови від Elementary до Advanced. Спочатку було випущено три книги серії, але в новому, другому виданні рівні Upper-Intermediate та Advanced розділили на дві книги, а зміст Pre-Intermediate & Intermediate трохи оновили. Друге видання посібників було випущено на глянцевому папері і в повнокольоровий, в той час як старе було чорно-білим.

Книги можна використовувати як у класі, так і самостійно. Для занять у класі є видання без відповідей (щоб не списували, а чесно робили вправи), але у нас у продажу воно зустрічається рідше, тому книгу в основному купують для самостійних занять, а викладачам на курсах простіше зробити кілька ксерокопій потрібних сторінок, ніж тягнути на урок десяток примірників книжки без відповідей.

Посібник повторює формат підручника English Grammar in Use: ліва половина кожного розвороту відведена під теорію, а права - під вправи на закріплення пройденого. Працювати з юнитами можна в будь-якому порядку. Всі юніти розбиті на декілька тем: поради по розширенню словарного запасу, словотвір, базові поняття (числа, дати і т.д.), тематичні розділи (одяг, їжа, комп'ютери), ідіоми, фразові дієслова та ін. У порівнянні з попереднім виданням , додалося тематичних розділів, але поменшало юнітів в ідіомах і фразових дієсловах.
Читати далі
Сховати
  • 540 грн
  • 446 грн
  • 488 грн
  • 478 грн

* Обов'язкові поля

При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Відгуки на товар
  1. Відгуків ще немає

Залиште відгук на товар:

Якість

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України