Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Подарунки майбутнім першокласникам

Позиції 1 з 24 з 118

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 118

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

 Випускний у дитячому садку - дуже важливий крок, оскільки вже незабаром діткам треба йти в школу і освоювати знання. Тому батьки хочуть купити подарунки дітям у дитячий садок, які б не тільки стали для них цікавими, але були б ще й корисними.

 В асортименті представлені різнопланові ідеї подарунків на випускний в дитячому садку. Завжди вважалося, що найкраще подарувати книгу. Щоб вона була пізнавальною для дитини, можна вибрати варіант літератури про тварин. Це може бути і перша дитяча абетка або книга для читання. Вони дозволять провести дозвілля малюка і підготують його до майбутніх занять в школі. Батьки зможуть читати повчальні історії всією сім'єю або разом вивчати ази алфавіту, використовуючи цікаві картинки.

 Для дівчаток можна купити подарунок на випускний в дитячому садочку, створений у вигляді модного кейса. Вони зможуть створювати різні наряди в залежності від тематики (вечірка, принцеса) і наряджати в них своїх моделей. Такі заняття дуже корисні для розвитку творчого мислення, дрібної моторики і вміння працювати з ножицями.

 Універсальний подарунок групі дитячого садка - портфель першокласника, де зібрано масу наочностей, що допомагають освоїти рахунок і цифри, частини мови. У наборі також є розклад уроків, барвисті наліпки і закладки.

 Випускник дитячого садочку - в першу чергу майбутній джентльмен або мила леді, тому до речі доведеться книга «Хлопець / Дівчина на всі 100». У ній дитина зможе прочитати про проблеми в спілкуванні з однолітками і батьками та можливостях їх вирішення, навчиться ввічливості, етикету. Вона також придбає масу корисних знань і навичок, які допоможуть їй краще відчувати себе в соціумі, швидше адаптуватися до нового колективу і навчить впевненості в собі.

 Мами і тата напевно пам'ятають цікаві щоденники для друзів, які вони заповнювали раніше. Зараз у часи інтернету і телефону діти зовсім не знають що це таке, тому подарувавши дитині такий щоденничок, можна допомогти їй з його заповненням. Там його друзі зможуть залишити свої побажання хлопчикові чи дівчинці, написати багато цікавого про себе, звичайно за допомогою батьків.

 Щоб порадувати малюків, просто зайдіть на сайт інтернет-магазину Буклетка і придбайте те, що буде максимально цікаво саме вашим діткам.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України