Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Оформлення інтер'єру в ДНЗ

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 26

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Оформлення інтер’єру в ДНЗ

Кожний дорослий та навіть дитина знають, наскільки важливі дитячі куточки у ДНЗ. Вони не просто виконують не лише функцію оформлення ДНЗ, а й мають розвиваючі функції для діток. Усе залежить від спрямованості куточка. Є багато різних варіантів, які підходять як для дитячих садочків, так і для інших дошкільних навчальних закладів. Вашій увазі представлено декілька видів куточків ДНЗ у різних стилях і темах оформлення:

• Куточок природи в ДНЗ;

• Батьківський куточок ДНЗ;

• Український куточок ДНЗ;

• Куточок чергування.

Загалом, сьогодні у будь-якому навчальному закладі є тематичні куточки, тому пояснювати їх особливе та важливе значення немає сенсу. Для Вас будуть доступні куточки для ДНЗ у суто українському стилі, наприклад, куточок меню з малюнками національних страв та з героями у національних костюмах. Такого ж оформлення доступні куточки для батьків, куточки з малюночками дітей та ін.. Також є тематичні стенди ДНЗ з оформленням «Кумедні тваринки» та «Хлопчики та дівчата».

Куточки для дошкільних навчальних закладів – це невід’ємна частина будь-кого дитячого садочка, де буде розміщуватися найактуальніша інформація для дітей та дорослих. Саме цей атрибут дозволяє привчити діточок до чергування та дисципліни ще у дошкільному навчальному закладі. Саме тут розміщують перші шедеври малюків та проявляють їх таланти. Саме завдяки куточку у ДНЗ, батьки можуть дізнатись усю необхідну та актуальну інформацію, не відволікаючи вихователя від діток. Саме на куточку розміщено меню сьогоднішнього дня, де уся бажаючі можуть з ним ознайомитись. Дитячі куточки – це не просто стенди у ДНЗ. Це атрибут, який допомагає вихователю плідно та якісно працювати з дітлахами.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України