Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Ляльковий театр

Позиції 1 з 24 з 50

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 50

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

Ляльки оточують нас з дитинства, проте рідко можна подумати, що саме ці іграшки відіграють досить важливу роль у розвиткові малечі, а також здатні виконувати навчальну та виховну функції. Цікаві казкові персонажі або кумедні тварини, вдягнені на руку, допоможуть вдало організувати вільний час дитячого колективу.

В яких випадках варто купити ляльковий театр для дітей?

Якщо дитині вже виповнилося рік і вона здатна самостійно грати та аналізувати побачене, в нагоді вже стануть іграшки для лялькового театру. Батьки можуть ввечері не просто розказати малюкові казку, а обіграти її. І байдуже, що ці звірі будуть розмовляти голосами мами й тата, дитині цей процес буде дуже цікавим.

Корисним стане і дитячий ляльковий театр в днз, адже можна створювати цілі вистави, де вихованці зможуть не тільки насолодитися цікавим видовищем, але й спробувати себе у ролі акторів та режисерів. Такий підхід допомагає краще розвивати мовленнєвий апарат дітей, працювати над їх моторикою та координацією. Мова малюка стає виразнішою та емоційнішою, він краще вчиться інтонувати власні висловлювання. Окрім цього за допомогою жестів та рухів ляльки дитина вчиться висловлювати власні почуття, виражати настрій. Допоможе ще й ширма для лялькового театру, яка зробить дійство реалістичнішим , надавши події справжньої театральної атмосфери.

Батьки можуть ляльки для лялькового театру купити та використовувати їх в домашніх умовах. Такі вправи допоможуть розвити фантазію дитини, потренувати пам'ять та уяву та дозволять малечі проявити себе з кращого боку. Адже головне завдання татусів та мам – вчасно помітити потенціал своєї дитини та допомогти розвити його в правильному напрямкові. Хто знає, а можливо ляльковий театр стане першим кроком на шляху до слави відомого актора чи режисера. Ляльки-рукавички можуть також стати у нагоді вчителям шкіл, особливо тим, хто працює в молодшій ланці. Такі театральні моменти дадуть дитині змогу краще сприйняти поданий педагогом матеріал та мати можливість обіграти діалогічні моменти.

На віртуальних полицях магазину Буклетка можна знайти велике розмаїття ляльок-рукавичок, а також всіх необхідних елементів, щоб зробити таку виставу незабутньою.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України