Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Букварі для дошкільнят

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Читаємо дошкільнятам

Згадайте себе у дитинстві…Вам читали батьки, потім вчились читати Ви самі, а тепер прийшов період навчити і Ваших дошкільнят. Можливо вже багато батьків намагалися ознайомити свою малечу з буквами, словами і ми впевненні, що Вам це вдалось, але Ви повинні пам’ятати, як тільки дитина починає потроху читати їй дуже важко, адже потрібно не тільки вимовляти і впізнавати букви, а й старатись уловити суть кожного слова. Для цього існують багато методик, правил, стратегій, певної літератури з якої потрібно починати. У нашому інтернет-магазині Bookletka.com, є багато літератури спеціально для дітей, які готуються до першого класу. Ви можете у нас знайти:

• Супутник букваря

• Буквар Федієнко Читайлик

• Український буквар для дошкільнят

• Абетка українська для малят та багато іншого.

Велику популярність здобув буквар, автор якого В. Федієнко. Цей буквар допомагає дітям засвоїти букви і їх звукові значення, навчитися читати найелементарніші склади і правильно розуміти прочитане, а також вдумуватись в невеликі тексти. Буквар Федієнко - є унікальним, він дозволяє зрозуміти весь матеріал поступово, а його вміле поєднання навчальних текстів з яскравими ілюстраціями, зробить цей буквар улюбленою книгою Вашого малюка. Також в нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти «Буквар Читайлик Федієнко», який являє собою, як і методичний посібник так і робочий зошит. В ньому зосереджено все необхідне для підготовки дитини до школи і навчального процесу. Буквар Читайлик  Федієнко купити повинен кожний, хто хоче, щоб його дитина впевнено розвивалась і в подальшому користувалась цими знаннями. Супутник букваря купують не тільки батьки, які намагаються, як найшвидше навчити дитину читати і писати, а й дошкільні навчальні заклади. Також у нас є читанка яка називається - «Читанка для малят-дошкільнят», розрахована вона для діток від 2 до 4, від 4 до 5 і від 5 до 6 рочків. До читанки увійшли прислів’я, загадки, пісні, казки, а також вірші й оповідання про дітей, про природу, рідний край, свята і звичаї українців. Там Ваші діти зможуть ознайомитись з різними оповіданнями на різні тематики, пробувати вчити вірші, розгадувати загадки та багато іншого. Ми пропонуємо великий вибір літератури, для дітей дошкільного віку і допомагаємо дітям, які тільки пішли в перший клас. Буквар для дошкільнят, українська абетка для дошкільнят, різноманітні книги для читання, дитяча література, казки, все це Ви можете знайти і замовити в нашому інтернет-магазині Bookletka.com. У нас ціни видавництв і оптимальний асортимент на популярну і якісні літературу, яка допоможе Вашим малюкам цікаво навчатися і ставати розумнішими.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України