Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Букварі для дошкільнят

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 42

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Читаємо дошкільнятам

Згадайте себе у дитинстві…Вам читали батьки, потім вчились читати Ви самі, а тепер прийшов період навчити і Ваших дошкільнят. Можливо вже багато батьків намагалися ознайомити свою малечу з буквами, словами і ми впевненні, що Вам це вдалось, але Ви повинні пам’ятати, як тільки дитина починає потроху читати їй дуже важко, адже потрібно не тільки вимовляти і впізнавати букви, а й старатись уловити суть кожного слова. Для цього існують багато методик, правил, стратегій, певної літератури з якої потрібно починати. У нашому інтернет-магазині Bookletka.com, є багато літератури спеціально для дітей, які готуються до першого класу. Ви можете у нас знайти:

• Супутник букваря

• Буквар Федієнко Читайлик

• Український буквар для дошкільнят

• Абетка українська для малят та багато іншого.

Велику популярність здобув буквар, автор якого В. Федієнко. Цей буквар допомагає дітям засвоїти букви і їх звукові значення, навчитися читати найелементарніші склади і правильно розуміти прочитане, а також вдумуватись в невеликі тексти. Буквар Федієнко - є унікальним, він дозволяє зрозуміти весь матеріал поступово, а його вміле поєднання навчальних текстів з яскравими ілюстраціями, зробить цей буквар улюбленою книгою Вашого малюка. Також в нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти «Буквар Читайлик Федієнко», який являє собою, як і методичний посібник так і робочий зошит. В ньому зосереджено все необхідне для підготовки дитини до школи і навчального процесу. Буквар Читайлик  Федієнко купити повинен кожний, хто хоче, щоб його дитина впевнено розвивалась і в подальшому користувалась цими знаннями. Супутник букваря купують не тільки батьки, які намагаються, як найшвидше навчити дитину читати і писати, а й дошкільні навчальні заклади. Також у нас є читанка яка називається - «Читанка для малят-дошкільнят», розрахована вона для діток від 2 до 4, від 4 до 5 і від 5 до 6 рочків. До читанки увійшли прислів’я, загадки, пісні, казки, а також вірші й оповідання про дітей, про природу, рідний край, свята і звичаї українців. Там Ваші діти зможуть ознайомитись з різними оповіданнями на різні тематики, пробувати вчити вірші, розгадувати загадки та багато іншого. Ми пропонуємо великий вибір літератури, для дітей дошкільного віку і допомагаємо дітям, які тільки пішли в перший клас. Буквар для дошкільнят, українська абетка для дошкільнят, різноманітні книги для читання, дитяча література, казки, все це Ви можете знайти і замовити в нашому інтернет-магазині Bookletka.com. У нас ціни видавництв і оптимальний асортимент на популярну і якісні літературу, яка допоможе Вашим малюкам цікаво навчатися і ставати розумнішими.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України