Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Документація ДНЗ

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 36

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі

Документи займають дуже важливе місце в суспільному житті. Жодна установа не може почати і продовжувати будь-яку діяльність без письмового оформлення своєї роботи. Навчальні заклади не є виключенням. Важливе місце в роботі дитячого садка займає ділова документація днз.

Департаментом освіти була розроблена типова Інструкція, в якій прописаний перелік документації днз для всіх працівників навчального закладу. Для того, щоб систематизувати та полегшити ведення документації днз, було розроблено спеціальні журнали. Кожен з них призначений для окремого виду діяльності.

Для того, щоб правильно організувати свою роботу з дітьми, вихователь повинен знайти до кожної дитини правильний підхід. А це можливо тільки тоді, коли йому відомі всі особливості розвитку вихованця. На цьому етапі обов’язково потрібно провести діагностику та моніторингові дослідження. В інтернет-магазині «Буклетка» можна придбати журнали, які й призначені саме для цієї мети.

Неможливо проводити роботу з дітьми без планування освітньо-виховної роботи. Тому документація вихователя днз включає в себе низку журналів з планування роботи, обліку щоденного відвідування та робочий зошит.

Завідувач зможе придбати у нас журнали для реєстрації наказів, інструктажів, посадових інструкцій, а також всі журнали з організації та контролю дитячого харчування. Дуже важливо для дитсадка не тільки зберегти, а й поліпшити здоров'я дітей. Велике значення мають правильне фізичне навантаження та загартування. Всі заходи, пов’язані з фізичним розвитком дітей, вихователь погоджує з медсестрою. Тому,медична документація днз теж дуже важлива, оскільки в ній ведеться облік щеплень, медоглядів, захворювань, оздоровчих заходів та зберігаються всі антропометричні дані дітей.

Кожен працівник дитсадка виконує свою роботу, але мета у всіх одна – виховати здорових і розумних дітей. Щоб згуртувати роботу всього колективу й направити її в правильному напрямку, потрібна допомога фахівця, а саме – методиста. Документація методиста днз буде завжди в порядку, якщо він скористається нашими журналами. А це дуже важливо, бо методист – приклад усьому педагогічному персоналу.

Скориставшись послугами нашої «Буклетки», ви зможете набагато швидше заповнювати документацію, а час, який звільниться, використовувати на цікаве спілкування з маленькими вихованцями.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України