Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Дидактичний матеріал ДНЗ

Позиції 1 з 24 з 86

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 86

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари
15,60 грн.
15,60 грн.
15,60 грн.
15,60 грн.
42,00 грн.
75,00 грн.
150,00 грн.
150,00 грн.
Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Дидактичний матеріал

Коли дитина починає ходити в дитячий садок, вона адаптується, придивляється до всього, старається щось запам’ятати і зрозуміти, чому вона ходить у дитячий садок. Всі вихователі, які там працюють, починають знайомитись з дітьми і зацікавлюють їх іграми, щоб вони швидше звикли і полюбили цей заклад. У нашому інтернет-магазині є спеціальний дидактичний матеріал для днз, який містить:

• різноманітні ігри

картки для дітей

дидактичний матеріал з навчання грамоти

роздатковий матеріал для дошкільнят та багато іншого.

Також у нас є такі видання як «Каса букв і цифр». Ця гра створена для навчання першокласників, які вчаться читати і рахувати. У дошкільному віці велику увагу потрібно приділити математиці, що відіграє важливе значення. Дидактичний матеріал для дошкыльникыв містить ігри, завдяки яким дитина починає рахувати і розвивати логіку і мислення. Через деякий час Ви побачите, що саме ці ігри сприяли тому, що Ваша дитина розвиватися і тягнеться до знань.

У нашому інтернет-магазині є «Дидактичний матеріал для дошкільнят». Він містить ігри, картинки, розмальовки для маленьких дітей. Граючись зі своїми малятами, Ви будете розвивати їхню логіку, увагу, ці ігри надають елементарних знань з математики, граматики, діти вивчають нові слова, які їм ще не відомі і це прекрасно. А «Роздатковий матеріал для дошкільнят картинки» допоможуть дітям не лише бути уважними, а й розвивати зорову пам'ять.

Отже, Вам не доведеться заставляти дитину щось писати чи рахувати, вона сама з великою радістю буде все це робити. Саме наш інтернет-магазин зібрав всі кращі видання з ігор та літератури, яка буде сприяти розвитку дитини. Всі видання користуються великим попитом, як у батьків, так і у вихователів дитячих садочків. Купуючи «Роздавальний матеріал» Ви побачите, що Ваша дитина зовсім по іншому дивиться на навчання і навчальний процес.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України