Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Демонстраційний матеріал ДНЗ

Позиції 1 з 24 з 113

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 113

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари
Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

Коли дитина пізнає світ і вчиться розмовляти, їй доводиться за короткий час засвоїти дуже багато нових слів. Малюку важливо не тільки знати назву певного предмета, а й бачити його, розуміти його призначення, знати, яку дію він може виконувати. Допомогти у вирішенні цього завдання допоможе наочний матеріал для днз.

Є дуже багато речей, які дитина ніколи не зрозуміє, якщо не побачить своїми очима. В цьому віці образне мислення розвинене ще не досить добре. Йому хочеться побачити предмет, пощупати, зазирнути всередину. Тому дошкільному закладу обов’язково необхідно купити демонстраційний матеріал для днз. Кожне заняття буде цікавим і змістовним, якщо дошкільник не просто буде слухати суху розповідь вихователя, а бачити, про що йде мова.

У нашому інтернет-магазині «Буклетка» можна знайти демонстраційний матеріал для дитячого садка картинки, на будь яку тему, яка вивчається в ДНЗ, починаючи з ясельної групи. Вони охоплюють всі сфери діяльності: «Природа», «Люди»,»Культура»,»Я сам». Всі картки дуже привабливі, яскраві, не відблискують на сонці. Зручний розмір дозволяє використовувати їх як під час групових занять, так і під час індивідуальної роботи.

Дитина повинна знати, де вона народилася, хто її батьки, які є державні символи в її країні. Демонстраційний матеріал «Моя країна – Україна» з готовими розробками уроків, допоможе отримати необхідні знання. Для вивчення місцевого та екзотичного тваринного світу знадобляться картинки «Тварини та птахи України» або «Тварини різних широт». Розглядаючи матеріали «Планета земля», малюк зрозуміє, що таке річка, гори, пустеля, тощо.

Мабуть, немає такої теми, яку б не охопило видавництво ранок демонстраційний матеріал для дошкільнят. Це: посуд, транспорт, музичні інструменти, овочі, фрукти, правила дорожнього руху, пори року, види мистецтва, демонстраційний матеріал для проведення відкритих занять та ін. Для того, щоб діти закріплювали отримані на заняттях знання протягом дня, доречними будуть плакати в днз. Їх можна розвішувати в групі, під час вивчення певної теми. Малюки із задоволенням повторюють букви, цифри, геометричні фігури, зображені на плакатах, і мимовільно їх запам’ятовують.

Для індивідуальної роботи потрібно застосовувати тематичні картки для дитячого садка. Отримавши картку, малюк сам складає розповідь про одяг чи взуття, визначає, що можна їсти, а що ні, розповідає про свої емоції, тощо. Виконуючи завдання з картками, дитина краще засвоює назви предметів. Розвивається мислення, увага та пам'ять.

З демонстраційним матеріалом, який Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині «Буклетка» за помірну ціну, заняття в дитсадку будуть цікавими, змістовними та корисними.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України