Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Альбоми для дитячої творчості

Позиції 1 з 24 з 77

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 77

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Цікаве та корисне образотворче мистецтво Впевнено можна сказати, що кожна дитина народжується із творчими завдатками. Але справжніми митцями стають одиниці – ті, кому дорослі з самого малечку допомагали розвивати творчі здібності. Недарма малювання в ДНЗ - це невід’ємна частина процесу естетичного розвитку дитини в ранньому віці. Протягом всього виховного процесу у дитячому садочку дитина займається зображувальною діяльністю: малюванням, ліпленням, аплікацією, тощо.

 

Вже на перших заняттях малювання в ясельній групі вихователь має зацікавити дітей, дати можливість висловитись за допомогою мистецтва. На заняттях малювання середня група дошкільнят засвоює назви форм, кольорів, пізнає нові відтінки, при розгляданні і обговоренні ілюстрацій та репродукцій картин відомих художників розвивають словниковий запас.

 

Малювання в старшій групі, оволодіння техніками малювання, і взагалі, художнє відображення є гарною підготовкою дитячої руки до письма, сприяє правильному формуванню психіки дитини, розвитку мовлення, сприйняття навколишнього середовища. Тож малювання в дитячому садку – школа розвитку інтелекту.

 

Малювання для дітей – цікава і розвиваюча діяльність. У ряді образотворчих мистецтв аплікація теж має своє важливе та корисне значення. Дізнавшись, що таке аплікація, молодша група дітей вже намагається створювати свої перші власні витвори мистецтва. В цьому може допомогти альбом з образотворчого мистецтва для дітей 2-3 років, який ви знайдете на нашому інтернет-сайті.

 

Аплікація в середній групі викликає не меншу зацікавленість, розвиває не тільки творче мислення, фантазію, а ще й увагу, зосередженість та охайність. Особливу увагу в ДНЗ варто приділяти заняттям з ліплення в усіх вікових групах дітей. Скульптура , хоча і не настільки барвиста, але діє формою, фактурою, лінією, вона сприяє розвитку пам’яті,зорового сприйняття об’єктів, образного мислення.

 

Ми добре розуміємо, як для кожних батьків важливо розвинути в своїй дитині творчі здібності і тому в нашому магазині ви можете підібрати не тільки альбом для малювання, а ще багато цікавих книжок для занять зі своєю дитиною вдома. Наприклад, буде дуже цікаво не тільки дізнатись, що таке петриківський розпис для дітей і їх батьків, а ще й спробувати створити свій шедевр в «Альбомі майбутнього художника». Не менш цікаво буде зробити опішнянський розпис для дошкільників та школярів молодших класів. В цьому теж допоможуть товари, представлені на нашому сайті.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України