Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Альбоми для дитячої творчості

Позиції 1 з 24 з 68

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 68

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Ми хочемо об'єднати викладачів України. Ми готові допомагати в усьому. Ви будете завжди в курсі всіх нововведень в освіті, нові методики викладання, нові підручники, новини Міністерства освіти України ...
Вам будуть доступні ВЕЛИЧЕЗНІ ЗНИЖКИ та ПОДАРУНКИ.
Останні відгуки клієнтів
Релакс-раскраски Животные
Классная раскрасска! Купила для дочки, но сама иногда подрисовываю некоторые детали. Действительно...
10 трав. 2018, Ира Читати далі
Українська мова 3 клас Захарійчук Підручник
Это уже третий учебник, который я покупаю на этом сайте)) С предоплатой на карту - очень даже удобно...
10 трав. 2018, Анна Читати далі
Інформатика 3 клас Коршунова Підручник
Собака пожувала книжку((( Дуже рада, що так безпроблемно її знайшла і купила. Сайт із доволі зручною...
10 трав. 2018, Уляна Читати далі

Цікаве та корисне образотворче мистецтво Впевнено можна сказати, що кожна дитина народжується із творчими завдатками. Але справжніми митцями стають одиниці – ті, кому дорослі з самого малечку допомагали розвивати творчі здібності. Недарма малювання в ДНЗ - це невід’ємна частина процесу естетичного розвитку дитини в ранньому віці. Протягом всього виховного процесу у дитячому садочку дитина займається зображувальною діяльністю: малюванням, ліпленням, аплікацією, тощо.

 

Вже на перших заняттях малювання в ясельній групі вихователь має зацікавити дітей, дати можливість висловитись за допомогою мистецтва. На заняттях малювання середня група дошкільнят засвоює назви форм, кольорів, пізнає нові відтінки, при розгляданні і обговоренні ілюстрацій та репродукцій картин відомих художників розвивають словниковий запас.

 

Малювання в старшій групі, оволодіння техніками малювання, і взагалі, художнє відображення є гарною підготовкою дитячої руки до письма, сприяє правильному формуванню психіки дитини, розвитку мовлення, сприйняття навколишнього середовища. Тож малювання в дитячому садку – школа розвитку інтелекту.

 

Малювання для дітей – цікава і розвиваюча діяльність. У ряді образотворчих мистецтв аплікація теж має своє важливе та корисне значення. Дізнавшись, що таке аплікація, молодша група дітей вже намагається створювати свої перші власні витвори мистецтва. В цьому може допомогти альбом з образотворчого мистецтва для дітей 2-3 років, який ви знайдете на нашому інтернет-сайті.

 

Аплікація в середній групі викликає не меншу зацікавленість, розвиває не тільки творче мислення, фантазію, а ще й увагу, зосередженість та охайність. Особливу увагу в ДНЗ варто приділяти заняттям з ліплення в усіх вікових групах дітей. Скульптура , хоча і не настільки барвиста, але діє формою, фактурою, лінією, вона сприяє розвитку пам’яті,зорового сприйняття об’єктів, образного мислення.

 

Ми добре розуміємо, як для кожних батьків важливо розвинути в своїй дитині творчі здібності і тому в нашому магазині ви можете підібрати не тільки альбом для малювання, а ще багато цікавих книжок для занять зі своєю дитиною вдома. Наприклад, буде дуже цікаво не тільки дізнатись, що таке петриківський розпис для дітей і їх батьків, а ще й спробувати створити свій шедевр в «Альбомі майбутнього художника». Не менш цікаво буде зробити опішнянський розпис для дошкільників та школярів молодших класів. В цьому теж допоможуть товари, представлені на нашому сайті.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України