• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Книги для підлітків

Позиції 1 з 12 з 181

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 181

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Серед дорослих Існує думка, що підлітки зовсім не люблять читати, а тільки проводять час за комп’ютером. Але це далеко не так. Є цікаві книги для підлітків, які вони читають із захопленням і, навіть, перечитують по декілька разів.

Діти середнього та старшого шкільного віку дуже люблять фантазувати, захоплюються фокусами, вірять у різні дива. Фантастика для підлітків - книги, які тримають увагу читача від першого до останнього слова. Не дивно, що саме фантастичний жанр займає найвищу сходинку вподобань дітей.

Інтернет-магазин «Буклетка» пропонує Вам найкращі бестселери дитячої світової літератури. У нас можна купити книги для підлітків на українській мові та на російській.

Найулюбленішою книгою сучасності стала серія пригод юного Гаррі Поттера. Підліток, наділений магічними здібностями, підкорив серця дорослих і дітей всього світу. А його автор Джоан Роулінг, завдяки своєму героєві, стала найвідомішою письменницею. Купити книгу Гаррі Поттер в Україні можна, зробивши замовлення на нашому сайті.

Не менш цікавою є серія книг Муні Вітчер «Ніна». Отримавши від свого дідуся-мага Магічну Книжку та чарівні атрибути, дівчинка Ніна зі своїми друзями починає боротьбу з Чорним Магом, щоб врятувати планету Ксоракс.

А от у Лоли, героїні книг Абеді Ізабель всі пригоди відбуваються вночі, коли вона не спить, а починає мріяти. Дехто з дівчаток зможе впізнати в цій мрійниці себе.

Зацікавить підлітків неймовірно захоплююча книга»Часодії», купити всі частини якої можна у нас за помірну ціну. Головною героїнею є дівчинка Василина, яка, потрапляючи до країни чародіїв, намагатиметься запобігти зіткненню двох планет. Все вирішує час. А хто виграє битву за трон часу, можна дізнатися, дочитавши 6 книгу до кінця.

Не залишить байдужими школярів серія творів Дж. P. P. Толкіна «Володар перстнів». Не дивлячись на те, що це фантастика, книга спонукає до роздумів. З неї можна почерпнути мудрі поради.

Дітям середнього шкільного віку цікаво буде почитати про пригоди Місячного лицаря. Спускаючись на Землю вночі під час повного місяця, цей герой влаштовує випробування жадібним людям.

Дівчаткам-підліткам дуже сподобається зворушлива історія про дівчинку, яка залишилась інвалідом після аварії - «Метелики у крижаних панцирах». «Йорген+Анна=любов» - книга про перше дитяче кохання. Енциклопедія «До 16 і старшим» дасть школярам відповіді на багато питань, які хвилюють їх у цьому віці. А «Безлад» - головний посібник з помилок і негараздів, стане улюбленою настільною книгою багатьох дітей.

Це далеко не вся література, яка є в «Буклетці». Всі підліткові книги українською - сучасні, цікаві і корисні. Тож, заходьте, вибирайте, купуйте! З радістю чекаємо на Вас!

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України