Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Енциклопедії для дітей

Позиції 1 з 24 з 115

на сторінці

Позиції 1 з 24 з 115

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Діти ростуть так швидко, що досить часто дорослі просто не можуть встигнути відповісти на всі їх запитання. Чому небо блакитне, чому птахи літають, а у метеликів крила різного кольору? Для дорослої людини все це зрозуміло. а ось для малечі – справжня казка. Та в жодному разі не можна відмовляти дитині в подачі знань. Можливо саме купівля простої книги енциклопедії стане першим кроком до того, що Ваша дитина у майбутньому стане вченим, художником, археологом, дослідником.

 В даному розділі зібрані найцікавіші дитячі енциклопедії, розвиваючи книги для школярів та для молодших: енциклопедія тварин та рослин, про космос, всесвіт, динозаврів, спорт і т.д. Яскраві енциклопедії дадуть вичерпні відповіді на всі питання кожного чомучки, прийдуть на допомогу батькам під час пояснення складних процесів, понять, явищ і т.п.

Допитливе дитяче мислення вимагає знати якомога більше про будову Землі та зірок, про невідомих динозаврів, тварин, які жили в далекі часи, про людей, техніку, архітектуру, містичні подробиці про космічних прибульців. Вони хочуть пізнати загадки унікальних рослин всього світу та надможливості тварин, які значно відрізняються від людських, про далекі країни, океани та їх населення. Перша енциклопедія школяра стане гарним помічником дитині, адже допоможе краще зрозуміти шкільні дисципліни та дізнатися багато додаткової інформації. Все це не тільки вплине на загальний розвиток хлопчика чи дівчинки, але й покращить оцінки.

Батьки повинні якомога раніше починати насичувати дітей знаннями, заохочувати їх ініціативи та прагнення до пізнання, сприяти опануванню чогось нового. Адже всім відомо, що майже 70 % наукових відкриттів, видатних літературних творів та математичних законів було складено людьми в досить ранньому віці.

Інтернет-магазин Буклутка пропонує купити енциклопедію для дітей, адже кожен малюк прагне до знань. Він живе в незвіданому світі, де все навкруги цікаво й загадково водночас. Просто треба дитячі енциклопедії купити та подарити її дитині. А наш магазин гарантує зручні можливості оплати та доставки . Ці яскраві та інформаційні книжки зроблять Вашого сина чи доньку більш ерудованими, адже сотні цікавих фактів зібрано на їх сторінках.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України