• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Читаємо самі

Позиції 1 з 12 з 353

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 353

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Відомо, що діти, які багато читають, краще навчаються в школі. Також у них дуже добре розвинене мовлення, мислення, фантазія, ерудиція. Щоб дитина любила читати, її потрібно зацікавити. У нашому інтернет-магазині можна знайти літературу на будь який смак і вік: пригодницькі розповіді дитячих письменників, книги казок, детективи, фантастика, тощо. Є широкий вибір книжечок як для зовсім маленьких дітей, так і для підлітків.

Знайомство малюка з книжкою починається з казки. Саме цей літературний жанр підкорює маленьку душу і примушує маму купити першу книжечку. На полицях нашої «Буклетки» є безліч казок відомих світових авторів та казок усіх народів. Серед них знайомі нам: «Колобок», Пан Коцький», «Коза-дереза», «Дюймовочка», «Червона Шапочка», тощо. Більш старших дітей, які люблять тварин, можуть зацікавити повість-казка Алана Мілана «Вінні-Пух та його друзі» та повчальні історії "Ріккі-Тіккі-Таві» Редьярда Кіплінга. А відома всім «Снігова Королева», книга про справжню дитячу самовіддану любов Кая і Герди, захопить не тільки молодших школярів, а й підлітків. Сентиментальним дівчаткам сподобаються книги такі, як «Аленький цветочек»,«Золотоволоска», «Принцеса на горошині».

Знайдуть цікавинки у нас любителі детективів. Найзахопливіші пригоди Вам подарує Сер Стів Стівенсон«Агата Містері». Всі книги цієї серії містять різні детективні розслідування юної слідчої Агати. В яку б країну вона не потрапила, скрізь її чекає несподівана приголомшлива історія. Цінителів морських пригод зацікавить серія неймовірно захоплюючих подорожей «Банда піратів». Ранок. Маленькі пірати постійно шукають скарби, потрапляють в різні ситуації. Пройшовши через низку випробувань, вони нарешті зрозуміють, що є дорожчим, ніж золото. Прочитавши цю книгу, Ви теж про це дізнаєтесь.

Якщо Вам здається, що світу загрожує небезпека, а Ви не знаєте, як його врятувати, прочитайте книги Бертрама Рюдигера «Магічна четвірка рятує світ». Виявляється, це просто зробити, якщо об’єднати зусилля людей, ельфів, дракона, та магів-чарівників. Потішить Вас цікава історія «Тхнусія» - книга про відьму з поганими звичками. Ця історія не страшна, а смішна. Хочете дізнатися, чим скінчилась війна Тхнусії з гоблінами? Тоді Вам прийдеться дочитати всі пригоди до кінця.

Приверне до себе увагу казкова історія про інопланетян « Цікаві правила дорожнього руху». Після знайомства з цією книгою, Ваша дитина знатиме, без примушування, всі дорожні знаки та правила, краще, ніж досвідчений водій.

Це тільки маленька частинка літератури, яка є в інтернет-магазині «Буклетка». Заходьте до нас. Виобов’язково знайдете те, що бажаєте.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України