• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Quick Minds Ukrainian edition

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 53

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вітаємо Вас на сайті онлайн книгарні Буклетка. Хочемо запропонувати підручники quick minds купити по доступній ціні та інші компоненти навчально-методичного комплексу для учнів молодших класів. Підручник пристосований до сучасної програми Нової Української школи та створений таким чином, щоб якомога ефективніше розкрити учням початкові знання з англійської. Роботу над ним вели кращі спеціалісти Herbert Puchta, Gunter Gerngross, Peter Lewis-Jones, одного з найбільш престижних і відомих видавництв світу–Cambridge University Press. Підручник апробований в сотні шкільних закладів по всій Україні, отримав схвалення педагогів та високу оцінку методистів. Його введено в освітню програму Міністерством освіти науки та України.

Книги quick minds 1 спроектовані таким чином, щоб максимально ефективно та в повній мірі навчити дитину початковим навичкам мовлення, письма й читання, закріпити граматичні знання і привчити сміливо використовувати їх на практиці. Навчання відбувається поступово і без усякого примусу, тільки через активне заохочення, учні самі виявляють інтерес і бажання пізнавати щось нове. Підручник складається зі Вступу та 8 розділів, а ще в ньому є 3 секції в самому кінці.

«Швидкий розум» – переваги кебриджської методики викладання англійської мови.

 • Завдяки продуманому вступу, учні ознайомлюються з програмою англійської мови та загальною інформацією по темах, які будуть вивчатися.
 • Кожен його розділ чітко структурований за тематичною ознакою: Friends, At School, Let’s Play, Pet Show, Lunch Time, Family, Get Dressed!, The Robot. Теми націлені на освоєння різноманітного мовленнєвого інструментарію, наприклад, лексики та граматики і продукують різні комунікативної ситуації.
 • Занурення в мовленнєвий контекст відбувається шляхом залучення дітей до ігор, демонстрації візуального компонента (флеш-карти, анімації, картинки і постери) та вербальної складової (вірші, римівки, пісні).
 • Граматичні секції також мають свій поділ, окрім того, що вони адаптовані для сприйняття саме українських учнів, вони ще й володіють аудіо супроводом. Їмпід силу систематизувати вивчену тему завдяки пісням та пройти її із Супер-Друзями. Ці герої спрямовують увагу дітей на емоціональну складову тем, їх соціальну направленість, моральні цінності та життєві компетенції. Завдяки цьому, діти засвоюють хороші приклади поведінки, вчаться взаємодіяти, креативно мислити і виховують самостійність.
 • Секції з фоніксами дозволяють відпрацювати правильну вимову і підготуватися до письмових текстів. Вони полегшують роботу над співвідношенням букв і звуків, спрощують процедуру їх розпізнання, доказуючи на практиці, що англійська мова for Ukraine – це легко!
 • Проектна робота являється останньою частиною в розділі. Вона навчає використовувати і пристосовувати набуті знання з іноземної мови у певній комунікативній ситуації. Завдяки їй, учні вчаться працювати в колективі і самим виконувати завдання. А ще, секції Learn to Think здатні розвивати зв’язки між різними дисциплінами, залучаючи в процес навчання знання з інших дисциплін.
 • Culture, I Can, Letters – це три сегменти підручника, спроектовані для української школи. Culture містить в собі краєзнавчі дані та розповідає про місце нашої країни у світі. I Can допомагає систематизувати отримані знання. Letters додаткові матеріали для більш повного розкриття тем уроків.

Робочі зошити quick minds workbook доповнюють та розширюють можливості підручника й усього комплексу загалом. Оскільки підручник розрахований на 2-3 години занять в тиждень, робочий зошит дозволяє продовжити програму навчання в позаурочний час за межами школи. Як в школі, так і дома, дітям буде цікаво вивчати англійську мову, адже їм у цьому будуть допомагати Супер Друзі (Super Friends), які володіють супер-можливостями й охоче використають їх на практиці, щоб полегшити процес навчання. Окрім того, тут багато цікавої, актуальної та захоплюючої інформації. Діти будуть в захваті від анімаційних історій, красивих картинок і веселих ігор, вони будуть раді ознайомитися з життєвими прикладами.

Робочий зошит quick minds 2 клас продовжує теми підручника, проектує його будову. Окрім цього він націлений на практичне втілення і закріплення здобутих знань. Для цього в ньому містяться різноманітні завдання і вправи. З ним, закріплення вмінь та навичок стає веселим заняттям. Наприклад, діти в захваті від його візуальної складової Picture Dictionary, яка спрямована на закріплення лексики.

«Швидкий розум», додаткові компоненти курсу.

 • Class audio CD – компакт-диск, який містить додаткові практикиз мовленнєвої складової. Використовується для роботи з зошитом та підручником.
 • Flash Cards – флеш-картки наповненні елементами візуалізації та текстами, вони доповнюють мовний матеріал підручника і відповідають його структурі.
 • Teacher's Book – книга для вчителя, в якій містяться сторінки з робочого зошита і підручника, схеми проведення уроків та їх покрокові інструкції. Окрім того, тут наведені рекомендації для роботи з учнями, котрі швидко справляються з завданнями, а також дієві поради, щодо виконання завдань і прав та використання додаткових складових курсу (аудіо, відео і флеш-карт).
 • Teacher's Resource Book– книга для вчителя з додатковими методичними матеріалами, тестами та іграми для закріплення вивчених тем. Її використовують безпосередньо на уроці, підчас проходження матеріалу підручника, окремі матеріали можуть слугувати додатковою практикою.
 • Постери для навчального курсу quick minds 3 клас–це ще одна інтерактивна складова НМК. Завдяки їй можна пригадати пройдену лексику і граматику. Постери містять нові слова і діалоги з граматичними інструкціями.
 • Безкоштовний інтерактивний додаток онлайн в якому можна знайти все необхідне для більш повного, якісного і ефективного вивчення англійської мови з азів.
Відгуки про товар

© 2012-2023 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України