• +38 (068) 891-54-74
 • +38 (050) 014-79-99
 • +38 (096) 954-05-60

Книги для читання

Позиції 1 з 12 з 235

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 235

на сторінці
При замовленні на суму від 2000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Вітаємо у розділі книга для читання англійською мовою, інтернет магазина підручників Bookletka.com.

 

На сторінках цієї категорії ви зможете знайти велику кількість книжок на англійській мові, як в оригіналі, так і в адаптованою версією «англійська мова reader», для покращення свого рівня володіння мовою.

Невід’ємною частиною навчального процесу є читання іноземної літератури, англійська мова читання буде одне із обов’язкових умов якісного та швидкого оволодіння мовою, граматичні навики реалізовані в тексті, будуть практичним прикладом в подальшій самостійній будові фраз та речень. Серія книжок домашнє читання з англійської мови стане невід’ємною частиною самостійної підготовки та знайомлення з великою кількістю нових слів і фразових словосполучень.

 

Без читання літератури, вивчення мови буде мало ефективним та менш різноманітним. Англійська художня література представлена такими всесвітньо відомими авторами, як Конан Дойль, Джек Лондон, Агата Крісті та багато інших. Прочитавши книги ви матимете відмінну нагоду пізнати нове з життя та культури інших народів.

Відгуки про товар
 1. Часто покупаю ридеры из этой серии. Материал изложен в удобной форме. После каждой главы или рассказа идут упражнения на пополнение словарного запаса и грамматику.
  7 трав. 2018, Виктор
 2. Магазин порадовал большим выбором литературы на английском. так же не могу не отметить сервис. На хорошем уровне!
  26 квіт. 2018, Артем
 3. Я ребенку купила несколько книжек из этой серии. Ребенок с удовольствием читает, да и тексты на этот возраст очень кстате.
  8 лип. 2015, Марина Александрова
 4. Я использую эту читалочку на уроках. и даю копии текстов домой для самостоятельного чтения.Давно что то подобное искала и нашла, нашла на этом сайте, цена для такой книги смешная как по мне.
  22 черв. 2015, Юлия Владимировна
 5. Хороший интернет-магазин, меня он полностью устраивает. Для того чтобы оформить заказ не надо заполнять многочисленные формы, все очень быстро и удобно, рассчитано на клиента. Очень удивил ассортимент товара, он здесь действительно достойный, при чем по сравнению с другими украинскими книжными цены ниже.
  14 черв. 2015, Павел

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України