• +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Граматика англійської мови

Позиції 1 з 12 з 94

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 94

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Граматика – це основа, каркас мови. Можна вивчити напам’ять хоч цілий словник і освоїти бездоганну вимову, проте без знання граматики розуміти на слух, читати та говорити англійською ви не зможете. Тому граматика англійської мови книга, що має стати настільною, якщо ви прагнете вільно володіти англійською.

 

Правильно дібраний посібник з граматики не лише містить якнайбільше правил. Він має бути добре структурований, зокрема для того, щоб легко знаходити потрібне правило, коли це знадобиться. Чітка структура необхідна для кращого розуміння та засвоєння матеріалу, формування системного уявлення про граматику, взаємозв’язки між різними поняттями. В нагоді стане англійська мова граматика в таблицях. Посібники такого типу дуже зручні, допомагають зосередити увагу та легко запам’ятати найголовніше.

 

Звичайно, для ефективного навчання потрібна граматика англійської мови книга, а не лише таблиці. Важливо, щоб у ній до кожного правила було надано розгорнуте пояснення і приклади застосування в реченнях, а також завдання для закріплення знань. Обираючи посібник з граматики, звертайте увагу, для кого саме він призначений. Граматика для учнів молодших класів суттєво відрізняється від посібника для дорослих. Книга може бути розрахована на широке коло користувачів, лише на тих, хто починає вивчати англійську, або, навпаки, виключно на знавців мови. Існують посібники з граматики для вчителів, а не лише для учнів.

 

Для старших школярів, студентів та дорослих можна порадити посібник сучасна граматика англійської мови верба, рекомендований Головним управлінням шкіл вітчизняного Мін. освіти та науки. Це класичний, перевірений часом довідник, дуже докладний. Граматичні правила в ньому чітко і зрозуміло пояснюються простою мовою, вправи допомагають краще засвоїти матеріал.

 

Навчитися застосовувати правила на практиці допоможе граматика англійської мови збірник вправ. Опрацьовуючи завдання ви краще зрозумієте, як саме діють норми граматики, як складати речення англійською правильно. Наприклад, можна скористатися популярною збіркою барановська граматика англійської мови. Для перевірки знань пропонуються тести з граматики того ж автора.

 

Ще один чудовий варіант – граматика англійської мови голіцинський. Цей широко відомий збірник вправ для школярів користується попитом уже багато років і витримав кілька перевидань. У ньому містяться завдання до всіх правил граматики англійської мови. Придбавши ключі до вправ посібника, можна опрацьовувати його не лише з допомогою вчителя, але й самостійно.

 

Для учнів молодших та середніх класів якнайкраще підійде збірник вправ гацкевич граматика, що по суті поєднує в собі посібник та чудову добірку завдань, призначених для закріплення знань з основ граматики.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України