Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 324-67-07
  • +38 (099) 324-67-07

Express Publishing

11 шт.

на сторінці

11 шт.

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 100 грн

Починаючи з: 236 грн

598,00 грн.
46,00 грн.

Починаючи з: 92 грн

Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Відоме видавництво express publishing вже давно завоювало популярність у всьому світі завдяки своїй якісній книжковій продукції, яка стане важливим помічником не лише учням, але й педагогам і просто тим, хто цікавиться іноземною мовою. Його основна мета – випуск серій посібників для вивчення англійської мови для дітей, підлітків та дорослих. Серії містять видання різного рівня складності, націлені на строкату аудиторію користувачів навчальною літературою.

 

Створена Англійська мова express publishing повністю відповідає Європейській компетенції володіння іноземними мовами. Великою популярністю користуються підручники, призначені для вдосконалення мовної діяльності, курси, присвячені розвиткові граматичних та лексичних навичок, збірники для підготовки до різноманітних мовних іспитів. Вдало підібрані яскраві персонажі стануть у пригоді молодшим школярам на шляху досягнення перших успіхів у вивченні іноземної мови. Широкою популярністю користуються книги BLOCKBUSTER, WISHES, ACCESS, FCE USE OF ENGLISH, ENTERPRISE, GRAMMARWAY, MISSION, UPSTREAM та SUCCESSFUL. Всі вони створені спеціальними серіями з підвищенням рівнів складності та, відповідно, ускладненням запропонованого навчального матеріалу.

 

Особливу увагу видавництво приділяє створенню книг для читання, які суттєво вирізняються з поміж інших широким вибором жанрів, стилів, а також інформаційною наповнюваністю та абсолютною відповідністю вимогам до літератури такого типу. Їх можна використовувати як в загальноосвітніх школах, так і на різноманітних лінгвістичних курсах для обговорення, створення проблемних ситуацій, або просто як допоміжний матеріал для опрацювання лексичних та граматичних тем. Актуальним є й той факт, що express publishing створює книги для дітей дошкільного віку (серія "Early primary readers"), допомогає школярам глибше познайомитися з класичними літературними творами ( "ELT Classic readers" ), або просто дає чимало корисної інформації про навколишній світ ("CLIL Readers" ).

 

Цікава книжка express publishing завжди зацікавлює учнівський контингент чудовим ілюстративним матеріалом, аудіо додатками, відео та мультимедійним супроводом. Ці сучасні доповнення дозоляють глибше опрацювати інформацію та створити атмосферу всебічного сприйняття.

 

Вирішивши підручник express publishing купити, Ви можете бути впевнені в якості навчально-методичної літератури.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України