• +38 (068) 324-67-07
 • +38 (099) 324-67-07

Cambridge

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 20

на сторінці
При замовленні на суму від 1000 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники

Всесвітньо відоме видавництво cambridge university press є найстарішим у світі, адже його перша книга побачила світ ще у XVI столітті.

 

Одним з важливих напрямків діяльності видавництва є випуск підручників для вивчення англійської мови, які включають в себе багаторівневі курси, самовчителі, книги для підготовки іспитів типу KET, PET, FCE, CAE, IELTS, book TOEFL, TKT. При цьому англійська cambridge books є офіційними джерелами матеріалів для підготовки до кембриджських іспитів.

 

Багато вчителів прагнуть підручник cambridge купити, оскільки вони поряд з високоякісним друком, вирізняються особливою методикою, розробленою професорами Кембріджського університету.

 

Видавництвом створено ряд серій для поступового набуття англомовних знань, серед яких:

 

• Playway to English (чудовий чотирирівневий курс для молодших школярів, наповнений музичними композиціями, фізичними розминками для зацікавлення цієї вікової групи дітей);

 

• English Unlimited (курс із шести рівнів, який пропонує набути саме комунікативні вміння, необхідні для вільного спілкування з носіями мови); • Join Us For English (для маленьких учнів містить п’ять різних рівнів складності та націлений на активацію їх бажання вчитися);

 

• Your Space (ефективний курс для старших учнів, які мають на меті продовжити шлях вивчення мови);

 

English Grammar in Use (один із найкращих курсів, який може бути застосований як під контролем викладача, так і самостійно. Він прзначений для чіткої корекції та вдосконалення граматичних знань, а також для підготовки до складання мовних іспитів різного рівня). Популярними також є Interchange, Active Grammar, English Grammar in Use, Strategic Reading,

Відгуки про товар
 1. Я дуже люблю це видавництво,адже воно з самої Великобританії і краще подають вивчення мови,не пошкодував,що замовив,прийшло вчасно,жодних проблем,велике Вам дякую!!!
  8 квіт. 2017, Микита
 2. я ведь заказываю не первый раз на этом сайте, работают на удивление оперативно, за что спасибо, и еще мерфи заказала только уже высокий, и скидку уже получила, приятно))
  18 січ. 2016, Алеся
 3. замовляв Business Vocabulary in Use Intermediate. отримала вже через день. дуже приємний персонал.дякую
  16 лист. 2015, гость
 4. купил, доволен, быстрая доставка.
  20 січ. 2014, серж

© 2012-2020 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України