Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 7 клас

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 25

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари

Починаючи з: 107 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 104 грн

Починаючи з: 260 грн

Останні відгуки клієнтів
Das Neue Deutschmobil 1. Зошит для тестів.
хоороший курс.
30 січ. 2019, Анна Читати далі
New Round-Up
Я тоже перешла с мерфи на раун апы...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі
Family and Friends
все никак не напишу слова благодарности... я здесь уже постоянный покупатель, у меня есть своя...
30 січ. 2019, Юлия Читати далі

Пропонуємо вам серію видань для вивчення англійської мови школярами 7-х класів.

По-перше, це підручник англійської мови 7 клас Пахомова Т, який на сьогодні є одним з найпопулярніших видань для середньо освітніх шкіл вивчення мови англійської, як другої. Видання якісно ілюстровано, матеріал по навчальним темам поданий достатньо розгорнуто. До того ж ця книжка англійська мова 7 клас пропонує різноманітні способи вивчення іноземної мови. Все це разом сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

 Теоретичні завдання цього підручнику розраховані на школяра середньої успішності. Тим не менше, вони є достатньо складними навіть для відмінників. Отже,  Англійська мова 7 клас підручник 2015, який цілком можна застосовувати для вивчення англійської мови у загально освітній школі.

 Цікаві та сучасні робочі зошити англійська мова 7 клас купити до підручників в комплекті. Віни ідеально доповнюють матеріал підручника. Завдання подані так, щоб вивчати іноземну мову було приємно і корисно. Завдання у зошиті побудовані таким чином, щоб викладач міг скласти індивідуальні програми для учнів з різним рівнем знань. Кросворди, ребуси, цікаві ілюстрації, проектні роботи заохочують дітей самостійно вивчати англійську. Іще один плюс зошита – комунікаційні вправи, котрі допомагають учням розвивати Цей зошит схвалено Міністерством освіти та науки України.

 Зрозуміла книжка англійська мова 7 клас, укладена згідно з європейськими рекомендаціями по вивченню іноземних мов. В наявності також два збірника бліц-тестів з англійської мови для семикласників. Викладачі, без сумніву, високо оцінять зручність та ефективність його тестів.

 Неабиякою допомогою у вивченні англійської стане англійська мова 7 клас книга,  для викладача. Завдяки йому звичайний урок іноземної мови може перетворитись на цікаву гру. Він також містить зручний алгоритм оцінювання знань учнів.

 Поглибили свої знання англійської за межами класу учням допоможе англійська мова 7 клас - зошит для самостійних робіт. Тут знайдеться безліч різноманітних творчих завдань та цікавих вправ для самоконтролю. Таким чином, в цьому розділі ви зможете знайти все, що необхідно для якісного вивчення англійської мови.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України