Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 7 клас

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 24

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
оптові знижки на робочі зошити та підручники
Викладачам та Батьківським комітетам
У Вас замовлення на клас або групу?
Ми пропонуємо Вам оптові знижки до -30%

* Безкоштовна доставка від 800 грн
* Ліцензійна продукція
* Додаткові знижки на методичну літературу
Телефони для оптових замовлень:
068-89-15-474, 050-014-79-99
Додаткові товари

Починаючи з: 100 грн

Починаючи з: 236 грн

Починаючи з: 112 грн

Починаючи з: 300 грн

Останні відгуки клієнтів
Мерзляк Математика 5 клас Робочий зошит "Гімназія"
никак не доберусь до того чтобы оставить положительный отзыв, вообщем, заказывали на класс тетради...
15 квіт. 2019, Ольга Читати далі
English File Fourth Edition
English File 4 издание просто бомба!!!!
7 квіт. 2019, Юлия Читати далі

Пропонуємо вам серію видань для вивчення англійської мови школярами 7-х класів.

По-перше, це підручник англійської мови 7 клас Пахомова Т, який на сьогодні є одним з найпопулярніших видань для середньо освітніх шкіл вивчення мови англійської, як другої. Видання якісно ілюстровано, матеріал по навчальним темам поданий достатньо розгорнуто. До того ж ця книжка англійська мова 7 клас пропонує різноманітні способи вивчення іноземної мови. Все це разом сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

 Теоретичні завдання цього підручнику розраховані на школяра середньої успішності. Тим не менше, вони є достатньо складними навіть для відмінників. Отже,  Англійська мова 7 клас підручник 2015, який цілком можна застосовувати для вивчення англійської мови у загально освітній школі.

 Цікаві та сучасні робочі зошити англійська мова 7 клас купити до підручників в комплекті. Віни ідеально доповнюють матеріал підручника. Завдання подані так, щоб вивчати іноземну мову було приємно і корисно. Завдання у зошиті побудовані таким чином, щоб викладач міг скласти індивідуальні програми для учнів з різним рівнем знань. Кросворди, ребуси, цікаві ілюстрації, проектні роботи заохочують дітей самостійно вивчати англійську. Іще один плюс зошита – комунікаційні вправи, котрі допомагають учням розвивати Цей зошит схвалено Міністерством освіти та науки України.

 Зрозуміла книжка англійська мова 7 клас, укладена згідно з європейськими рекомендаціями по вивченню іноземних мов. В наявності також два збірника бліц-тестів з англійської мови для семикласників. Викладачі, без сумніву, високо оцінять зручність та ефективність його тестів.

 Неабиякою допомогою у вивченні англійської стане англійська мова 7 клас книга,  для викладача. Завдяки йому звичайний урок іноземної мови може перетворитись на цікаву гру. Він також містить зручний алгоритм оцінювання знань учнів.

 Поглибили свої знання англійської за межами класу учням допоможе англійська мова 7 клас - зошит для самостійних робіт. Тут знайдеться безліч різноманітних творчих завдань та цікавих вправ для самоконтролю. Таким чином, в цьому розділі ви зможете знайти все, що необхідно для якісного вивчення англійської мови.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України