Информация

This is just an info notification message.

Ошибка

This is just an error notification message.

Внимание

This is just a warning notification message.

Поздравляем

This is just a success notification message.

  • +38 (068) 891-54-74
  • +38 (050) 014-79-99
  • +38 (096) 954-05-60

Англійська мова 4 клас

Позиції 1 з 12 з 46

на сторінці

Позиції 1 з 12 з 46

на сторінці
При замовленні на суму від 800 грн. - Доставка по Україні безкоштовно
Додаткові товари

Починаючи з: 92 грн

Починаючи з: 92 грн

Починаючи з: 104 грн

Починаючи з: 260 грн

Останні відгуки клієнтів
Як приручити дракона Книжка 1
Познакомилась с этим сайтом совсем недавно, искала другую книгу и здесь она была по хорошей цене, но...
31 жовт. 2018, Карина Читати далі
Solutions 3rd edition
Спасибо большое за вашу работу. Очень оперативно. Хороших вам и дальше продаж.
18 вер. 2018, Галина Читати далі
Solutions 3rd edition
Дякую менеджеру Анастасії за терпіння та швидкість, купив підручник Solutions 3 нове видання...
28 серп. 2018, Максим Читати далі

Підручники з англійської мови є незамінним помічником вчителя і чудовим засобом для покращення знань учня. Інтернет-магазин “Bookletka” пропонує вам великий вибір підручників та інших засобів навчання. З нашими підручниками та зошитами вивчення англійської мови стане для вас чудовим і захоплюючим досвідом.

 Вивчення іноземної мови не завжди проходить легко й просто. Основними недоліками зазвичай є брак дидактичних та навчальних матеріалів, а дуже часто — їх погана якість. Проте у нас в будь-який момент ви можете придбати посібники, які полегшать процес навчання. Ми пропонуємо вам великий вибір підручників з англійської мови для 4 класу навчання.

Щоб учні легко могли засвоїти новий словниковий запас, пропонуємо вам придбати підручник англійська мова 4 клас - “Тренажер з англійської мови”. Він містить комплексні вправи, навчальний матеріал подано в оригінальному форматі. Також для збільшення лексичного запасу пропонуємо “Різнорівневі лексичні тести та завдання”.

 Щоб поглибити знання з англійської мови в 4 класі, зошит “Різнорівневі граматичні тести та завдання” підійде якнайкраще. Він містить матеріал, що закріпить практичні навички учнів. Популярна книга англійська мова 4 клас “Різнорівневі тексти для читання” перетворить процес читання в легке й приємне заняття. А щоб навчитися швидко й правильно говорити, пропонуємо вам “Різнорівневі усні розмовні теми”.

 Окрім вищезгаданих підручників можете придбати інші посібники, тренажери й довідники з англійської мови. Наші книжки для 4 класу з англійської мови відповідають чинній програмі освіти Міністерства освіти і науки України. Ми пропонуємо вам не лише спеціалізовані посібники, але й комплексні — такі, що розвивають різні аспекти мовлення дитини одночасно. Зошити з англійської мови 4 клас містять ключі до завдань, що допомагає краще контролювати успішність учня.

 Посібники, зошити англійської мови за 4 клас та книжки розраховані не лише на учнів. Ними можуть користуватися також учителі та батьки, які хочуть перевірити рівень знань дитини. Придбайте підручники з англійської мови у нашому інтернет-магазині, та допоможіть вашій дитині з легкістю засвоїти новий матеріал, дізнатися багато нового та покращити загальний рівень володіння іноземною мовою. Щоб купити посібники з англійської мови за 4 клас, відвідайте магазин за адресою bookletka.com.

© 2012-2018 BOOKLETKA™ - Лідер книгопостачання України